2:1
4:1
- : -

Fbc Strakonice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 10:3
5. Vojtěch Houska, 8. Jan Staněk, 8. Filip Hron, 20. Vojtěch Houska, 33. Vojtěch Houska, 35. Kryštof Bučok, 49. Jan Staněk, 53. Tomáš Mareš, 56. David Chvosta, 58. Karel Šavrda - 4. Pavel Procházka, 33. Matěj Stráňka, 54. David Staněk; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Holeček; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 1, Jan Vaníček 8 - Miloš Kahoun 39; po třetinách: 4:1, 2:1, 4:1;
60:00
59:59
Střely na branku: Domácí 22, hosté 5.
59:59
Komentář trenéra domácích Karla Šavrdy: Jsme rádi za první výhru v sezoně. Děkujeme fanouškům za podporu a zdravíme zatáčku do Anglie a věrnou fanynku do Brna.
59:59
Komentář hostů: Snažili jsme se udržet taktiky, kterou jsme si řekli, soupeř byl však lepší a drtivě nás přehrával. Přesto, co jsme si řekli, jsme dodrželi. Velký dík našemu brankáři, který nás držel co to šlo. Soupeři přeji štěstí v dalších kolech.
57:03
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda bez asistence (10:3).
57:03
Karel Šavrda dává desátý gól Strakonic...další penízky do týmové kasy.
55:19
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Karel Řezanka (9:3).
55:19
David Chvosta nekompromisně vstřelil gól po dobře zahrané standardní situaci.
53:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil David Staněk, asistoval Pavel Procházka (8:3).
52:32
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Karel Šavrda (8:2).
52:32
Tomáš Mareš vypálil totální bombu, která skončila v pravém horním růžku branky.
51:32
Vyloučen hráč Martin Koukol družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
48:58
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Staněk, asistoval Karel Šavrda (7:2).
47:39
Tomáš Houska po skvělé přihrávce trefuje brankovou konstrukci.
40:00
40:00
Střely na branku: Domácí 13, hosté 5.
40:00
34:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Karel Šavrda (6:2).
34:32
32:57
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Matěj Stráňka, asistoval Pavel Procházka (5:2).
32:05
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska bez asistence (5:1).
31:37
Vojta Houska dává hattrick z úniku...to bude drahý
31:36
Domácí stále tlačí, ale nedokáží si najít střeleckou pozici.
30:59
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Vaníček družstva Fbc Strakonice
24:23
Po krásné přihrávce od Vojty Housky, Karel Šavrda netrefuje prázdnou bránu.
22:44
Domácí si opět vybojovali skvělou šanci, ovšem bez gólu.
20:00
20:00
Střely na branku: Domácí 14, hosté 2
20:00
19:27
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Lukáš Pluskal (4:1).
19:27
Po hezké akci dávají domácí góla do šatny.
17:33
Za poslední 3 minuty hra vypadá pořád stejně.
14:46
Domácí stále nepouštějí soupeře k míčku.
08:52
Krásná akce strakonic, ovšem Jan Staněk netrefuje bránu.
07:29
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Filip Hron, asistoval David Chvosta (3:1).
07:29
Strakonice se opřely do hry a začínají střílet góly.
07:02
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Staněk, asistoval Vojtěch Houska (2:1).
04:50
04:50
Domácí z tlaku vyrovnávají.
03:24
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Pavel Procházka bez asistence (0:1).
03:24
Jíří Kresák udělal totální fatál a hosté nekompromisně proměňují.
02:00
Domácí jsou od začátku zápasu více aktivní ve hře na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Patrik Plocha, Matěj Stráňka, David Staněk, Ondřej Šach, Pavel Procházka
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Jan Staněk, Karel Šavrda, Kryštof Bučok