0:4
1:5
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:10
2. Štěpánka Trachtová, 11. Zuzana Simandlová, 48. Lucie Vacková - 3. Nikola Liberdová, 21. Vendula Podsedníková, 26. Vendula Podsedníková, 34. Vendula Podsedníková, 39. Adéla Feiková, 44. Nikola Liberdová, 46. Jana Horečková, 48. Karolína Sovadinová, 50. Nela Martiníková, 53. Tereza Smetanová; rozhodčí: Petr Stejskal - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 20, Nela Machalová 2 - Barbora Plačková 10; po třetinách: 2:1, 0:4, 1:5;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra Davida Štursy: Při premiéře v soutěži jsme úplně nevyhořeli, rozdíl v kvalitě byl vidět. Ale náš mladý tým se bude pořád zlepšovat. děkujme soupeři za férový zápas a gratulujeme k výhře.
59:59
komentář hostující trenéra Jana Šebesty: První ligový zápas po dlouhé době s nováčkem. Půlka zápasu mírně nervózní a netrpělivá směrem do útoku. Padlo nám pár ubojovaných gólů a sebevědomí se zvedlo. Třetí třetina byla s naší strany super a doufám, že zítra v tom budeme pokračovat. Děkujeme soupeři za utkání.
54:38
Světlá nastřelila tyčku.
52:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Smetanová, asistoval Nela Kubalčíková (3:10).
51:14
Střídání brankáře. Nový brankář Nela Machalová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
49:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nela Martiníková, asistoval Adéla Feiková (3:9).
47:43
Vítkovice ihned odpovídají na gól Světlé.
47:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolína Sovadinová, asistoval Blanka Gajdošová (3:8).
47:19
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Lucie Vacková, asistoval Veronika Císařová (3:7).
45:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Vendula Podsedníková (2:7).
43:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová z trestného střílení (2:6).
40:30
Vítkovice vlétly do 3. třetiny velmi agresivně.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: Světlá 3, Vítkovice 8
38:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Feiková, asistoval Tereza Smetanová (2:5).
34:04
Neuvěřitelný zákrok Vančurové.
33:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Podsedníková, asistoval Nikola Liberdová (2:4).
29:44
Zranění domací hráčky s číslem 44, nejspíše něco s kotníkem.
29:11
Světlá se pouze brání na své polovině.
25:53
24:30
Neproměněný break ze strany Světlá po výhozu golmanky Vančurové.
22:00
Vítkovice na balónku, Světlá pod tlakem.
20:33
20:00
20:00
19:59
Po první třetině Světlá vede 2:1 nad favority z Vítkovic.
16:20
Vítkovice v plném počtu.
14:20
Vyloučen hráč Nela Kubalčíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
10:48
Světlá z breaku skóruje.
10:47
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Zuzana Simandlová, asistoval Veronika Císařová (2:1).
08:30
Domácí se brání útokům Vítkovic.
03:50
Vítkovice se drží na útočné polovině.
02:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Vendula Podsedníková (1:1).
02:30
Skvělý zákrok Vančurové.
01:38
První šance Světlé končí gólem.
01:37
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Štěpánka Trachtová, asistoval Natálie Bezoušková (1:0).
00:55
První šance ze strany Vítkovic.
00:01
Vítkovice vyhrály úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stejskal a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Barbora Plačková; hráči v poli: Anna Dobešová, Tereza Matýsková, Nikola Liberdová, Jana Horečková, Vendula Podsedníková
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Barbora Vávrová, Viktorie Váňová, Alžběta Rousková, Markéta Míchalová, Dominika Dvořáková