2:1
0:3
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Ústí B 2:7
39. Libor Pelikán, 40. Radek Korbička - 2. Hynek Nikolič, 9. Filip Kučaba, 16. Hynek Nikolič, 25. Filip Kučaba, 50. Hynek Nikolič, 54. Vladimír Štorek, 58. Hynek Nikolič; rozhodčí: Lukáš Andrea - Karel Švec; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Václav Frajt 10 - Jan Hrstka 34; po třetinách: 0:3, 2:1, 0:3;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů Florbal ÚSTÍ B: Hmm, tak to bylo dobrý, zápas skončil, tak jak skončil. S jedním tréninkem od března to celkem ušlo. Skříň byla neuvěřitelná. Děkujeme protihráčům a rozhodčím.
59:59
Vyjádření trenéra domácích Jiřího Lindnera. Poskytli jsme hostům tříbrankový náskok, který si zkušeně hlídali po celý průběh utkání. I přes to, že jsme byli aktivnější, nedočkali jsme se vytouženého a myslím si i zaslouženého úspěchu. Děkujeme soupeři za hru, rozhodčím i pořadatelům. A náš kotel byl opět fantastický. FORZA LOUNY
58:44
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
57:01
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jiří Strnad (2:7).
53:59
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Hynek Nikolič (2:6).
49:27
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Vladimír Štorek (2:5).
45:11
Vyloučen hráč Vít Škvára družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hra na zemi.
40:00
40:00
39:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Radek Korbička, asistoval Jiří Turek (2:4).
39:40
Vyloučen hráč Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za zdržování hry.
38:35
Vlastní branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Libor Pelikán (1:4).
24:45
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Leoš Nergl (0:4).
20:00
20:00
15:27
08:45
01:29
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Andrea a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Vít Škvára, Jiří Strnad, Filip Kučaba, Martin Zoul, Leoš Nergl
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Radek Korbička, Jiří Turek, Ondřej Hrdlička, Michal Fürstl, Marek Pačmag