1:4
4:0
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - 1.MVIL Ostrava  8:5
5. Pavel Zbořil, 13. Pavel Zbořil, 18. Pavel Zbořil, 28. Martin Dlouhý, 46. Lukáš Gregr, 59. Pavel Zbořil, 60. Adam Klimeš, 60. Tomáš Líznar - 16. Radim Valigůra, 21. Jan Lacina, 30. Adam Tesárek, 31. Daniel Kotzur, 37. Radim Valigůra; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 6 + Lukáš Gregr OS:1; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 22 - Vojtěch Kořínek 27; po třetinách: 3:1, 1:4, 4:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Klasicky 1. zápas. Ze začátku nervozita z naší strany. 2. třetina lepší, bohužel naše ubohost, naivita a hrozné přesilové hry rozhodly o tom že jsme odevzdaly 3 body domácím. Soupeři děkuji za zápas
59:59
střely ve 3. třetině domácí: 12 hosté: 10
59:59
Komentář trenéra domácích: Hrozná škoda že jsme zápas nezlomili už v 1. třetině kdy byl soupeř ještě někde u Přerova. Svojí nedisciplinovaností jsme ho dostali zpět do zápasu. 3. třetina je loterie náš systém byl pryč a rozhodla větší touha po vítězství. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů. Pro nás je ta cesta ještě dlouhá. Houhou Ali
59:58
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Patrik Rychlý (8:5).
59:58
A ještě Líznar trefil prázdnou bránu a upravil na konečných 8:5
59:26
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Adam Klimeš bez asistence (7:5).
58:48
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (6:5).
58:48
Hosté si nerozebrali domácí hráče a Gregr přihrál Zbořilovi před prázdnou bránu a ten dává svůj 4. gol v zápase
58:04
Timeout FAT PIPE Aligators Klobouky
58:04
Trestné střílení družstva FAT PIPE Aligators Klobouky neproměnil Pavel Zbořil.
45:50
Gregr získal balonek a krásně zakončil na vzdálenější šibenici a Aligators srovnávají na 5:5
45:44
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr bez asistence (5:5).
45:15
Krásná kombinace Ostravy před bránou neskončila golem
44:52
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře.
39:03
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
39:03
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
36:31
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra, asistoval Denis Kubiczek (4:5).
30:22
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Daniel Kotzur, asistoval Matěj Sokol (4:4).
30:22
Po Sokolově přihrávce krásně zakončil Kotzur a vyrovnává na 4:4
29:28
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Adam Tesárek, asistoval Patrik Němec (4:3).
29:28
Tesárek se po přihrávce Němce ocitl před prázdnou bránou a bez problému zakončil a snižuje na 4:3
28:09
Vyloučen hráč Roman Svoboda družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hra na zemi.
27:47
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Martin Dlouhý, asistoval Tomáš Líznar (4:2).
24:36
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za držení.
24:15
Rychlý teď vytáhl výborný zákrok proti ráně hostí
23:31
Svoboda ve vlastním oslabení vyvezl balonek a přihrál na Jedličku který trefil pouze hráče v bloku
22:37
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za nesportovní chování.
22:37
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky - osobní trest.
20:56
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jan Lacina, asistoval Adam Tesárek (3:2).
20:56
Lacina po Tesárkově pasu využívá přesilovku a snižuje na 3:2
20:01
Úvodní buly 2. třetiny získávají hosté
20:01
2. třetinu začínají hosté v přesilové hře a hned se usadili n své útočné polovině
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině domácí: 14 hosté: 6
19:59
V první třetině lepší domácí tým, kterému se povedlo 3 ze svých několika tutovek přetavit v goly. Hosté až na pár situací před bránou domácích nic moc ze hry neměli
19:53
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:52
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil bez asistence (3:1).
17:52
Zbořil vystihl přihrávku a dává svůj 3. gol v zápase krásnou střelou pod víko
15:43
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra bez asistence (2:1).
07:36
Gregr znovu ve výborné pozici,ale tentokrát jeho ránu skvělým zákrokem vytáhl Kořínek
04:30
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Tomáš Hos (1:0).
04:30
První gol utkání dává po nahrávce od Tomáše Hosa nádhernou střelou pod víko Pavel Zbořil