1:1
3:0
- : -

FBC Kutná Hora - FBC Česká Lípa 6:1
8. Denisa Drahokoupilová, 8. Sabina Labudová, 34. Sabina Labudová, 48. Sabina Ašenbrennerová, 50. Sabina Labudová, 54. Štěpánka Helclová - 36. Petra Pavlíková; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Lucie Petráková 22 - Nikola Soukupová 26; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora - 11, FBC Česká Lípa - 2 | CELKEM: 32:23
60:00
Komentář hostů Martina Gembecová - FBC Česká Lípa: Myslím, že v 8 lidech do pole jsme předvedly výkon za který se nemusíme stydět. V závěru nám logicky došly síly. Gratulujeme soupeřkám k zaslouženému vítězství.
60:00
Komentář domácích Josef Chalupa - FBC Kutná Hora: Děkujeme soupeřkám za utkání. Podaly sympatický výkon v tom počtu, ve kterém přijely. Na to, že jsme nevěděli co od toho očekávat, předvedli jsme sympatický výkon a děkujeme divákům za podporu. Jsme rádi za tři body. Těšíme se na zítra.
60:00
59:00
Kutná Hora dohrává utkání s míčkem na florbalkách.
56:16
Domácí si jdou za prvními body v 1. lize.
55:20
Utkání nabralo klidné tempo.
53:05
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Štěpánka Helclová, asistoval Jana Novotná (6:1).
53:05
GÓL! Helclová si šikovně počíhala na odražený míček a s ledovým klidem ho uklidila do branky.
49:19
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Sabina Labudová bez asistence (5:1).
49:19
GÓL! Labudová dokonává hattrick a domácí jsou blízko k prvním třem prvoligovým bodům.
49:00
Melánie Dubská se hezky prokličkovala obranou soupeřek, ale k zakončení se již nedostala. Pěkná akce.
47:13
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Sabina Ašenbrennerová, asistoval Andrea Doležalová (4:1).
47:13
GÓL Kombinace do prázdné, Ašenbrennerová nepohrdla pěknou přihrávkou od Doležalové a Kutná Hora vede opět o tři branky.
46:30
Němcová se dostala k odraženému míčku před hostující brankou, ale trefuje pouze dobře postavený blok.
45:52
Je to boj! Hráčky bojují o každý centimetr hřiště a oba týmy zdá se mají pořád dostatek sil.
44:55
Dnešnímu utkání 1. kola 1. ligy přihlíží ve sportovní hale Klimeška 63 diváků!
44:00
Střely Pavlíkové a Minářové se nevešly mezi tři tyče domácí branky.
43:10
Domácí tým přežil oslabení a je kompletní.
41:10
Vyloučen hráč Denisa Drahokoupilová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
41:10
Drahokoupilová si počínala nedovoleně a odpyká si dvouminutový trest.
40:00
40:00
Na florbalky domácích hráček se ve druhé části vkradla nervozita. Česká Lípa byla velmi aktivní a vyrovnala i počet střeleckých pokusů.
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: FBC Kutná Hora - 7, FBC Česká Lípa - 14
40:00
39:30
Brankářka Petráková si v posledních minutách dost zachytá.
38:10
Ševčíková nepřekvapila domácí brankářku individuální akcí zpoza branky.
35:33
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petra Pavlíková bez asistence (3:1).
35:33
Zmatku při odloženém vyloučení využila Pavlíková, která snižuje na rozdíl dvou branek.
33:52
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Sabina Labudová, asistoval Nikola Knížová (3:0).
33:52
GÓL! Parádní pumelice se otřela o břevno a Labudová navyšuje vedení domácího týmu.
32:00
Šance střídá šanci, brankářky se rozhodně nenudí.
28:18
Hostující hráčky se řítily do brejkové situace, Petráková včasným výběhem z brankoviště akci zastavila.
27:30
Šimůnková připravena na své pozici, nepustila do šance hráčky České Lípy.
26:15
Dvě šance pro domácí. Střela Ašenbrennerové se zastavila na tyči. Na hraně velkého brankoviště promáchla Labudová.
25:28
Natálie Dubská předvedla včasný návrat do obrany a přerušila slibně se rozvíjející akci soupeřek.
23:45
Doležalová vyslala ostrou ránu od mantinelu, ale opět vysoko nad českolipskou branku.
23:20
Spěváčková v ideální pozici, Soukupová s vyznamenáním. Stále 2:0
22:00
A domácí hráčky se připomněly. Střela Baťhové prosvištěla nad brankou.
21:20
Česká Lípa vlétla do druhé třetiny, po další šanci zazvonila tyč!
20:58
Minářová se snažila překvapit domácí brankářku, se svým pokusem neuspěla.
20:40
Na druhé straně gól, který neplatí. Brance předcházel faul.
20:23
Pavlíková se ocitla sama před brankou, Petráková pozorná.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora - 14, FBC Česká Lípa - 7
20:00
V první třetině byly aktivnější domácí hráčky, čemuž odpovídá i počet střeleckých pokusů. Českou Lípu drží brankářka Soukupová v čele s obětavou obranou.
20:00
19:36
Nebezpečný projektil z hole Ševčíková, Petráková si s obtížemi poradila.
19:14
Helclová v dobré pozici, nebezpečná rána, ale nad branku.
18:48
Ševčíková se řítila na Petrákovou, ta odolala a drží čisté konto.
17:11
Cháberová dostala míček do branky, gól však neplatí pro předchozí útočný faul. Stále 2:0
16:28
Drahokoupilová orazítkovala horní tyč.
15:58
Důraz kapitánky domácího týmu ovoce nepřineslo.
14:30
Špulková před odkrytou bránou míček v obrovské ložence netrefila, skóre se nemění.
13:01
Obětavá hra domácích zastavuje ojedinělý výpad hostujících hráček.
12:00
Pěkné zákroky v rychlém sledu vytasila Soukupová.
10:10
Brankářka Soukupová pod palbou střel.
09:00
Domácí i po druhé vstřelené brance pokračují v aktivní hře a drží své soupeřky na jejich polovině.
07:50
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Sabina Labudová, asistoval Andrea Doležalová (2:0).
07:50
GÓL! Parádní kombinace domácího celku. Labudová zakončuje křižnou přihrávku od Doležalové.
07:06
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Denisa Drahokoupilová bez asistence (1:0).
07:06
GÓL! Drahokoupilová se štěstím otevírá skóre dnešního utkání.
07:00
Pokorná zablokovola střelu Drahokoupilové. Domácí i nadále okupují polovinu soupeřek.
06:16
Pěkná kombinační hra domácích na útočné polovině. Přihrávky na jeden dotek, k zakončení to však nevedlo.
04:52
Tečovaná střela Špulkové končí za brankou České Lípy.
04:00
Oba týmy do zápasu vlétly a hraje se nahoru dolů.
02:00
Dva větší zásahy musela vytasit Petráková a poradila si dobře.
01:30
V první větší šanci hosté. Ze závaru před brankou se píská útočný faul.
00:30
První zákrok dnešního utkání si připsala hostující brankářka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Nela Medášová, Martina Gembecová , Aneta Pokorná, Markéta Cháberová, Petra Pavlíková
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Lucie Petráková; hráči v poli: Sabina Ašenbrennerová, Nikola Knížová, Sabina Labudová, Lucie Baťhová, Andrea Doležalová
00:00
Dobrý večer z Kutné Hory. Premiéra domácího týmu v 1. lize žen je tady. Ve sportovní hale Klimeška se v rámci 1. kola utká FBC Kutná Hora a FBC Česká Lípa!