6:0
5:0
- : -

1. FBC Karviná - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 13:0
3. Tobiáš Szturc, 11. Max Bartulík, 15. Šimon Jandák, 19. Adam Chlebík, 20. Šimon Jandák, 20. Daniel Kantor, 21. Šimon Jandák, 24. Šimon Jandák, 25. Sebastian Rózański, 30. Marian Gerlašinský, 31. Samuel Strakoš, 33. Samuel Strakoš, 35. Max Bartulík; rozhodčí: Jan Pěgřimek - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Michal Wróbel ? - David Kunčický ?; po třetinách: 2:0, 6:0, 5:0;
36:00
34:19
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Max Bartulík, asistoval Tomáš Kubicius (13:0).
32:09
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Samuel Strakoš, asistoval Šimon Jandák (12:0).
30:59
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Samuel Strakoš, asistoval Matyas Basta (11:0).
29:09
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Marian Gerlašinský, asistoval Adam Chlebík (10:0).
24:44
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Sebastian Rózański, asistoval Kryštof Lehnert (9:0).
24:00
24:00
23:03
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Šimon Jandák, asistoval Daniel Kantor (8:0).
20:52
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Šimon Jandák, asistoval Adam Chlebík (7:0).
19:52
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Daniel Kantor, asistoval Samuel Strakoš (6:0).
19:14
18:02
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Adam Chlebík, asistoval Kryštof Lehnert (4:0).
15:28
Vyloučen hráč Richard Pokuta družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za hrubost.
14:17
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Šimon Jandák, asistoval Tomáš Jopek (3:0).
12:00
12:00
10:29
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Max Bartulík, asistoval Adam Chlebík (2:0).
02:39
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Tobiáš Szturc, asistoval Tomáš Kubicius (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Pěgřimek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: David Kunčický; hráči v poli: Richard Pokuta, Ludmila Boďová, Anna Marcalíková, Tomáš Kolísek, Filip Olšar