1:0
0:0
FKMP Praha

FKMP Praha - Fbk Koleje Slovan  4:3pn
6. Martin Houdek, 23. Tomáš Jícha, 31. Adam Dvořák, N Aleš Rafaj - 12. Martin Kocourek, 15. Valentýn Cajthaml, 19. Valentýn Cajthaml; rozhodčí: Jana Vostrá - Patrik Trejbal; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vratislav Sejk ? - Jan Selinger ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč Aleš Rafaj a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Koleje Slovan hráč Ondřej Kostelník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč Tomáš Jícha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Koleje Slovan hráč Martin Kocourek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč Martin Houdek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Koleje Slovan hráč Martin Winter , ale gól nevstřelil.
30:48
Branku družstva FKMP Praha vstřelil Adam Dvořák, asistoval Tomáš Jícha (3:3).
29:34
Vyloučen hráč Ondřej Kostelník družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
22:44
Branku družstva FKMP Praha vstřelil Tomáš Jícha z trestného střílení (2:3).
22:44
Vyloučen hráč Michal Netolický družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za bránění ve hře.
18:41
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil Valentýn Cajthaml bez asistence (1:3).
14:08
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil Valentýn Cajthaml, asistoval David Cajthaml (1:2).
12:00
12:00
11:48
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil Martin Kocourek, asistoval Valentýn Cajthaml (1:1).