1:3
2:6
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:10
13. Lukáš Trojáček, 27. Jan Keyzlar, 54. Jan Keyzlar, 56. Lukáš Trojáček - 7. Lukáš Kafka, 28. Jakub Dufek, 29. Robert Petr Koudelka, 38. Lukáš Kafka, 41. Lukáš Kafka, 41. Martin Škorpa, 42. Robert Petr Koudelka, 44. Jakub Dufek, 54. Robert Petr Koudelka, 58. Michal Záboj; rozhodčí: Martin Klán - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1 + Jakub Štván 5:1; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Petr Šimák 19 - Karel Pergler 11, Josef Šedivý 0; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:6;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Po dlouhé době první ostrý zápas, čemuž odpovídal i opatrný začátek zápasu z obou stran. Herní převahu se nám nakonec podařilo přetavit i ve slušný počet vstřelených gólů. Díky klukům za dobře odmakaný zápas, rozhodčím a hostům za férovost.
59:59
Komentář trenéra domácích: "Těžko se komentuje zápas, kde dva hráči skončí v nemocnici. Odehráli jsme druhý těžký zápas ve dvou dnech. Drželi jsme se v zápase do začátku třetí třetiny, která rozhodla. Děkuji klukům za zápas a zraněným přeji, ať jsou v pořádku."
57:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Záboj, asistoval Adam Pospíchal (4:10).
55:31
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček bez asistence (4:9).
53:40
Chodovský hráč na zemi a nevypadá to dobře.Hra přerušena.
53:18
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jan Keyzlar, asistoval Lukáš Trojáček (3:9).
53:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Robert Petr Koudelka, asistoval Jakub Kaplický (2:9).
52:29
Další výborný zákrok domácího brankáře.
50:41
Střídání brankáře. Nový brankář Josef Šedivý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
50:41
Vyloučen hráč Adam Fridrich družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hra na zemi.
48:31
domácích povedené střídání zakončil parádní střelou ovšem za záda golmana neprošla.
45:19
Na přesvědčiví výkon hostů domácí nenachází odpověď.
43:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Matěj Kolář (2:8).
41:45
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
41:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Robert Petr Koudelka, asistoval Filip Kovářík (2:7).
40:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Škorpa, asistoval Jakub Dufek (2:6).
40:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Michal Záboj (2:5).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 3 - 11
40:00
39:20
Domácí konečně v pěti ,ale stále pod tlakem.
37:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Jakub Dufek (2:4).
35:30
Teď Chodovský kolotoč a domácí obrana má co dělat.
34:22
Lehce hokejový zákrok a Štván si jde odpočinout na 5 minut.
34:08
Vyloučen hráč Jakub Štván družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 5 minut za hrubost.
31:18
Časoměřič se pokusil vyřadit časomíru, ale nic se neděje hraje se dál.
28:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Robert Petr Koudelka, asistoval Jan Štefek (2:3).
27:31
Rychlá odpověď Hostů a máme opět vyrovnáno.
27:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Aleš Weigner (2:2).
26:19
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jan Keyzlar, asistoval Jakub Kotrba (2:1).
25:35
Přesilovka Milevska zatím bez šance
24:44
Došwich v šanci a máme tu první vyloučení.
24:35
Vyloučen hráč Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
20:25
Tlak před brankou domácích a krásný zákrok Šimáka.
20:00
20:00
19:59
Zatím sledujeme vyrovnané utkání , střely po první třetině 5 - 6
12:55
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval David Prokop (1:1).
11:06
Trojáčkův nádherný průnik a parádní střela. Golman hostí zatím stroprocentní.
09:25
Johnyho jedovka lízla pravou tyč stav se ovšem nemění.
06:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Matěj Jambor (0:1).
06:01
Johnyho odpal a hosté jsou na míčku.
04:06
Zblokovaná střela Trojáčka a na míčku jsou hosté.
03:07
Domácí v přečíslení míjí branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Adam Pospíchal, Marek Šmíd, Matěj Jambor, Lukáš Kafka, Michal Záboj
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Petr Šimák; hráči v poli: Jakub Kotrba, David Prokop, Marek Čáp, Lukáš Trojáček, Jan Keyzlar