0:4
1:0
- : -

TEXAS LONGHORNS - Florbal Ústí 2:5
17. Michaela Vavrochová, 56. Jana Pavlicová - 10. Lucie Špírková, 29. Petra Bratschaedlová, 32. Lucie Špírková, 34. Markéta Kociánová, 36. Elena Nygrýnová; rozhodčí: Filip Bollardt - Petr Herman; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 15 - Kateřina Kočová 14; po třetinách: 1:1, 0:4, 1:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů pana Michala Wildhabera: Neskutečně odbojované utkání, sympatický výkon všech hráček. První tři body do tabulky se rozhodně hodnotí kladně. Děkujeme soupeři za utkání a za kytičku pro nejlepší Míšu.
59:59
Komentář trenéra domácích pana Daniela Škvora: Není moc co říct. Je smutné, že nás Ústí přehrává fyzicky v 9 hráčkách, když nás je na střídačce 15. My jsme zapnuly až na začátku 3. třetiny a to prostě nestačí. Zítra budeme o hodně lepší.
55:33
Timeout TEXAS LONGHORNS
55:33
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Nikola Křemenáková (2:5).
53:20
Vyloučen hráč Daniela Tomanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
48:43
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Petra Bratschaedlová.
44:06
Vyloučen hráč Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
35:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Elena Nygrýnová, asistoval Natálie Neumanová (1:5).
33:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Markéta Kociánová, asistoval Barbora Gabrielová (1:4).
31:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lucie Špírková, asistoval Barbora Gabrielová (1:3).
28:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petra Bratschaedlová, asistoval Markéta Kociánová (1:2).
20:00
20:00
16:08
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Michaela Vavrochová, asistoval Andrea Svobodová (1:1).
09:40
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Kateřina Kočová; hráči v poli: Petra Bratschaedlová, Barbora Gabrielová, Markéta Kociánová, Daniela Tomanová, Lucie Špírková
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Dominika Kračunová, Kateřina Vránová, Nikola Křemenáková, Michaela Blovská, Emma Šlopková
00:00
Dobrý den, vítáme vás živě s Chýně, kde domácí Texas hostí Ústí nad Labem. V loňské sezóně se dvakrát radoval z výhry texaský tým, vždy o dvě branky, takže i dnes se dá očekávat vyrovnané utkání.