1:1
0:4
- : -

BLACK ANGELS - Prague Tigers Nehvizdy 1:7
28. Eliška Nová - 14. Eliška Dvořáková, 15. Eliška Mrázková, 39. Pavlína Nejedlá, 45. Eliška Dvořáková, 51. Eliška Mrázková, 53. Eliška Horáková, 59. Eliška Horáková; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 2 + Daniel Krátký OS:2; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 12 - Martina Pilšáková 18; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:4;
60:01
Komentář trenéra domácích pana Jiřího Kefurta část první: Typický zápas nováčka v soutěži se vším všudy. Holky dozadu i ve středu hřiště odehráli zápas podle pokynů výborně napadaly a předváděli celoplošnou hru, ale nedokázaly se prosadit střelecky a využít svých gólových příležitostí. Soupeř ukázal svojí zkušenost a nemilosrdně potrestal skoro každé naše zaváhání.
60:01
Komentář trenéra domácích pana Jiřího Kefurta část 2: Holky si za odehraný zápas zaslouží pochvalu a budeme doufat, že s přibývajícími zkušenostmi se v dalších zápasech budeme prosazovat i střelecky.
60:01
Komentář trenéra hostí pana Vítka Gattnara: Máme tři body, hra má ještě k ideálu daleko. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 6:4 pro Black Angels.
59:59
Střely celkově 19:19
58:03
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Horáková bez asistence (1:7).
58:03
Horáková zasunula pod Churáčkovou.
57:16
Doufejme, že hráčky domácí zítra budou lepší než dnes
57:05
Ve třetí třetině jsou domácí horší než byli v celém zápase.
52:40
Timeout BLACK ANGELS
52:11
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Horáková, asistoval Pavlína Nejedlá (1:6).
52:11
Další gól v brance Natky Churáčkové.
51:53
Hráčky hostí hrají v plném počtu. Během přesilové hry si domácí žádnou šanci nevytvořili.
51:47
Probíhá nám posledních 8 minut utkání
50:32
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Kristýna Viktorová (1:5).
49:51
Vyloučen hráč Anna Horáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
48:39
Nyní hráčky Tigers vykombinovali hráčky domácí, ale Zimina Mimo.
46:53
Domácí hráčky si nedokázali připravit žádnou važnější šanci během přesilové hry.
44:53
Vyloučen hráč Mariia Zimina družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
44:04
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková, asistoval Pavlína Nejedlá (1:4).
40:01
Uvídíme jestli naše domácí hráčky Black Angels utkání dokáží ještě otočit a nebo jestli to bude stejný průběh, kdy jsme lepší, ale nedáváme šance.
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině 6:8 na střely.
38:05
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Pavlína Nejedlá, asistoval Eliška Horáková (1:3).
38:05
Nyní bohužel domácí gólmanka bez nároku zasáhnout střela Nejedlé šla do šibenice.
36:10
Hráčky Tigers si vytvořili pár brankových situací ale vždy zasáhla skvěla Natka Churáčková.
35:09
Vyloučen hráč Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
34:36
Střela Fricové z blokována.
33:10
Krátké se nepovedla střela natolik, aby ohrozila brankářku Pilšákovou.
32:34
Hráčky BA jsou nyní jednoznačně aktivnější.
32:21
Fricová jen do Pilšákové.
31:53
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
30:46
Střela Januškové vyražena Pilšákovou, Burianová s dorážky nedokázala zamířit za Pilšákovou.
29:43
Skvěla možnost k vyrovnaní, ale bohužel Krátká mijí branku.
28:07
Mrázková v úniku sama na Churáčkovou přestřelila.
27:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Eliška Nová bez asistence (1:2).
27:29
Eliška Nováááááááááááá!
26:06
Utkání je v těchto momentech vyrovnané a hraje se nahoru dolu.
24:10
Skvělou nahrávku Januškové, Martínková nevyužila a přestřelila branku.
21:56
Přihrávka Aničky Staňkové před branku byla zneškodněna obránkyní hostů.
20:00
20:00
19:59
Hráčky TIgers byli v první třetině lepší a to pramení i v tom, že vyhráli první třetinu na střely 7:6
17:44
Trestné střílení družstva Prague Tigers Nehvizdy neproměnil Nikola Červená.
17:44
Vyloučen hráč Veronika Rožnovjáková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
17:44
Vyloučen trenér Daniel Krátký družstva BLACK ANGELS - osobní trest.
17:44
Bylo nařízeno trestné střílení za zmaření brankové možnosti. Následně byl trenérovi Danu Krátkému udělen osobní trest.
14:02
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Nikola Červená (0:2).
13:58
Červená namazala Mrázkové.
13:01
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková bez asistence (0:1).
13:01
Eliška Nová namazala hráčce Tigers Dvořákové, která překonává Churáčkovou.
12:52
Nejedlá střílí do Churáčkové.
12:01
Fantastický výhoz Pilšákové na Mrázkovou, ale ta nedokázala zakončit za Natku Churáčkovou,
11:00
Červená nyní chtěla nahrát Mrázkové, ale naštěstí na poslední chvíli zasáhla hráčka domácí Staňková.
08:54
Střela Lídy Chovancové bohužel pro domácí jen do horní brankové konstrukce.
06:44
Anet Burianové se nyní nepovedla střela a neměla vážné parametry na to, aby ohrozila brankáře hostů.
06:01
Utkání je vyrovnané a zatím nenabízí tolik emocí, které nabízelo loňské play off juniorů.
04:39
Výborný zákrok maskou Natky Churáčkové.
03:25
Hráčka Nikola Červená byla velmi hezky zablokována hráčkou BA Aničkou Staňkovou, bohužel z následného protiútoku míří jen Adriana Fricová do brankářky Pilšákové.
03:00
Trenér Dan Krátký se na lavičce velmi rozčílil.
02:40
Utkání je vyrovnané.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Anna Horáková, Eliška Dvořáková, Pavlína Nejedlá, Eliška Horáková, Nikola Hamerníková
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Natálie Churáčková; hráči v poli: Magdalena Folková, Anna Staňková, Eliška Nová, Lída Chovancová, Adriana Fricová
00:00
První buly vyhrál tým hostů z Prague Tigers.
00:00
Vítejte na prvním kole utkání mezi týmy Black Angels a Prague Tigers. Pro tým BA je to typické utkání i díky tomu, že se po ročním působení v týmu Prague TIgers vrací Matěj Šídlo.