2:2
2:0
- : -

TEXAS LONGHORNS - FBC Česká Lípa 5:2
19. Klára Zelinková, 32. Klára Zelinková, 37. Michaela Blovská, 48. Michaela Vavrochová, 59. Michaela Blovská - 23. Lenka Ševčíková, 33. Aneta Slaná; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Nicol Götzová 21 - Nikola Soukupová 33; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:0;
60:00
Střely celkem: Texas 38, Česká Lípa 23
60:00
Komentář vedoucího hostů: Z naší strany slušný zápas. Bohužel nedáváme vyložené šance. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes utrápená výhra, výkon se od včerejšího propadáku příliš nezlepšil. Musíme proti soupeři, který přijede v omezeném počtu a hraje beton, hrát daleko lépe a více v pohybu. Máme rozhodně na čem pracovat.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Texas 14, Česká Lípa 10
59:00
Hosté to zkouší sympaticky v šesti.
58:33
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Michaela Blovská, asistoval Kateřina Vránová (5:2).
58:33
Pravděpodobně je rozhodnuto, ale ve florbale se může stát všechno.
55:33
Začalo posledních 5 minut třetí třetiny.
51:28
Přesilovka úspěch nepřinesla, naopak hned z trestné lavice šla sama na branku Blovská, ale neproměnila.
49:08
Timeout FBC Česká Lípa
49:08
Vyloučen hráč Michaela Blovská družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
49:08
Hostující hráčky cítí šanci díky přesilové hře.
47:04
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Michaela Vavrochová, asistoval Nikol Vypior (4:2).
47:04
Texas vede o dvě branky. Michaela Vavrochová krásnou střelou nedala gólmance šanci.
45:27
Domácí gólmanka drží svůj tým ve vedení.
42:33
Začátek třetiny opět patří hostujícím hráčkám, které jsou aktivnější.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina skončila. Drama pokračuje.
39:59
Střely ve druhé třetině: Texas 13, Česká Lípa 7
36:29
36:29
První lajna domácích se opět prosazuje. Vydrží vedení?
32:16
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Aneta Slaná, asistoval Kateřina Boleslavová (2:2).
32:16
Po rychlé akci je opět vyrovnáno.
31:52
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Klára Zelinková, asistoval Michaela Blovská (2:1).
31:52
Klára Zelinková se opět trefuje a trestá vyloučení.
31:34
Vyloučen hráč Kateřina Boleslavová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
31:34
Domací si zahrají přesilovku.
30:40
Tempo z obou stran polevilo. Moc šancí k vidění není.
25:50
Texasanky obdržená branka nakopla a přidaly na tempu.
22:14
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lenka Ševčíková, asistoval Kateřina Boleslavová (1:1).
22:14
Aktivita se vyplatila. Máme srovnáno.
21:20
Do druhé části vstoupily mnohém lépe hráčky z České Lípy, které si vypracovaly tři šance.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Texas 11, Česká Lípa 6
19:59
Úvodní část je u konce. Hubené vedení domácích je zasloužené, ale ještě to bude dneska fuška.
19:47
Domací Zelinková je při chuti, opět vyslala dělovku, ale hostující gólmanka chytá.
19:05
Máme tu poslední minutu první třetiny.
18:10
18:10
A máme tu první gól. Umístěnou střelou ze středu se trefuje Klára "Zelí" Zelinková.
16:32
První lajna Texasu teď měla velký tlak, ale byly z toho jen zblokované střely.
11:25
Obléhání branky pokračuje. Stále bez úspěchu.
06:52
Tutovka domácí Vránové skončila dobrým zákrokem gólmanky.
05:20
Úvodní minuty zápasu jsou bez velkých šancí z obou stran. Hostující hráčky dobře brání a čekají na brejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Nela Medášová, Aneta Slaná, Kateřina Boleslavová, Petra Pavlíková, Eliška Radová
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Nicol Götzová; hráči v poli: Dominika Kračunová, Kateřina Vránová, Michaela Blovská, Emma Šlopková, Klára Zelinková
00:00
Krásný nedělní podvečer všem. Hlásíme se z Chýně s 2. kolem 1. ligy žen, kde se domácím Longhornkám postaví tým z České Lípy. Připravte si občerstvení, v 18:00 jdeme na to.