3:1
3:3
- : -

ASK Orka Čelákovice - Florbal Primátor Náchod 11:6
3. Václav Kramel, 7. Ondřej Tichý, 14. Petr Němeček, 17. Petr Němeček, 18. Filip Kučera, 21. Václav Kramel, 29. Jan Sedlák, 40. Jan Kolář, 41. Václav Kramel, 44. Michal Němeček, 60. Michal Němeček - 2. Jan Jirák, 20. Aleš Kaválek, 26. Daniel Kříž, 42. Marek Svoboda, 57. Daniel Kříž, 59. Daniel Kříž; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 13 - Brandon Bulis 20; po třetinách: 5:2, 3:1, 3:3;
60:00
59:59
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Václav Kramel (11:6).
59:59
Počet střel ve 3. třetině Orka: 8 Náchod: 4
59:59
Počet střel v utkání Orka: 27 Náchod: 17
59:59
Komentář trenéra hostí Tomáše Třešňáka: Dnes další ze špatných utkání, domácí nás vyškolili z a zaslouženě vyhráli. My musíme začít především v podstivosti. Díky soupeři za zápas.
59:59
Komentář Michala Schwana : Vyšel nám vstup do utkání, kdy jsme potrestali soupeřovy chyby. Poté jsme, podle mě, měli utkání pod kontrolou. Škoda obdržených branek na konci, kdy jsme neudrželi koncentraci. Jsme rádi, že jsme si po dlouhé době zahráli soutěžní utkání a těšíme se na další.
59:00
Právě probíhá poslední minuta tohoto utkání.
58:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž z trestného střílení (10:6).
56:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Cejnar (10:5).
56:20
Němeček P. trefuje z ostrého úhlu spojnici.
54:18
Vyloučen hráč Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
54:00
Nebojte, nezapomněl jsem na Vás, pouze se na hřišti aktuálně neděje nic zajímavého.
50:27
Náchodští se usadili na polovině Orky.
47:50
Orka nedokázala využít početní převahu. A pohrozit tak mohli hosté. Kříž ovšem netrefil z voleje odkrytou branku.
45:30
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
43:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Daniel Richtr (10:4).
42:17
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
42:17
Zkusit přesilovou hru si dnes může i ORKA.
41:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval František Donaj (9:4).
40:52
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Petr Němeček (9:3).
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve 2. třetině Orka: 9 Náchod: 6
39:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Kolář, asistoval Lukáš Zadák (8:3).
38:39
Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou, míček ne a ne najít svého majitele.
35:43
Čejka s Kučerou mohli jít sami na brankáře, v jejich smůlu si předtím počínali nedovoleně. Volný úder pro Náchod.
33:04
Orka oslabení úspěšně ubránila .
31:04
Vyloučen hráč Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
30:50
Další střela Náchodu, která končí na připraveném bloku.
28:30
Jirák zraněn. Doufáme, že se nejedná o nic vážného.
28:24
Němeček svou čtvrtou asistencí útočí na ocenění MVP.
28:07
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Sedlák, asistoval Michal Němeček (7:3).
27:53
Orka se oklepala z tlaku Náchodu a tempo hry teď určuje ona.
25:12
25:12
Náchod trestá chybu Orky a z brejku snižuje na 6:3.
25:00
Orka drží soupeře pod tlakem na jeho polovině.
22:27
Útočné snažení Orky nepolevuje.
20:27
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Michal Němeček (6:2).
20:27
Kramel potrestal ztrátu balonku hostujících nejlépe jak mohl.
20:00
20:00
19:59
Počet střel v 1. třetině Orka:10 Náchod:7
19:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Jan Jirák (5:2).
19:01
Probíhá poslední minuta 1. třetiny
17:21
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Filip Kučera, asistoval Ondřej Špalek (5:1).
17:21
Špalek před brankou našel osamoceného Kučeru a ten to měl následně velmi jednoduché.
16:09
Já na bráchu, brácha na mě. Síla bratří Němečků se opět ukázala.
16:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Němeček (4:1).
13:29
13:29
Teď už Němeček nezaváhal a v akci sám na nikoho překonává brankáře a upravuje skóre na 3:1
13:04
Němečkova střela míjí jen o kousek branku.
11:27
Hráči hostujícího celku stále na balonku, nedaří se jim ovšem vážněji ohrozit Pezlovu branku.
10:25
Po delší době si z balonkem zahráli i delší dobu Náchodští.
08:30
Orka stále drží balonek, na svých holích a vytváří si jednu šanci za druhou.
06:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Ondřej Špalek (2:1).
06:40
Tichý se napřáhl na polovině a propálil vše co mu stálo v cestě, hostující brankář se zakrytým výhledem neměl nárok.
05:37
Kramelovi se nepovedlo dopravit nahozený balonek do branky.
04:30
Orka drží balonek v bezpečí na své polovině.
02:44
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Jan Sedlák (1:1).
02:44
Václav Kramel přesnou střelou vyrovnává stav utkání.
01:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Jirák, asistoval František Donaj (0:1).
00:01
Úvodní bully vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Jiří Vlček, Jan Jirák, Daniel Kříž, David Cejnar, Rostislav Verner
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Václav Kramel, Michal Němeček, Daniel Richtr, Petr Němeček, Jan Sedlák