0:1
1:2
- : -

1. FbK Tábor - Pacovští Honzíci 1:8
59. Lukáš Janura - 8. Adam Škoda, 11. Petr Kubíček, 16. Tomáš Krátoška, 19. Petr Kubíček, 19. Jan Tomšů, 23. Petr Kubíček, 44. Adam Škoda, 56. Matěj Doubek; rozhodčí: Dominik Dolejš - Martin Klán; vyloučení: 1 + Jan Loskot 5:4; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 26 - Jan Máca 11, Adam Kršek 12; po třetinách: 0:5, 0:1, 1:2;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině : 14:7, celkově : 24:34
59:59
Přes velké množství zranění v našem v týmu jsme odehráli zápas s hlavou nahoře. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
59:59
Trenér 1. FbK Tábor: Na utkání jsme se těšili o to více ,že to byl ostrý zápas po skoro půl roce. Máme mladý tým odhodlaný se poprat s jakoukoli překážkou v soutěži. Dnešní pohledné utkání přineslo spoustu gólů což se divákům muselo líbit. V naší hře se ale našlo pár situaci ,které budeme chtít zlepšit. Už teď se upiname na naše domácí divizní utkání. Děkuji soupeři a rozhodčím za utkání.
58:55
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Miroslav Bouška (1:8).
55:43
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Adam Škoda (0:8).
53:34
Vyloučen hráč Jan Loskot družstva 1. FbK Tábor na 5 minut za hrubost.
53:19
Vyloučen hráč František Zajíc družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
44:24
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
43:07
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Tomáš Voldřich (0:7).
42:06
Vyloučen hráč Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:00
Vyloučen hráč Karel Vágner družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
30:33
Timeout 1. FbK Tábor
30:33
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za opakované přestupky.
22:16
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Kubíček, asistoval Matěj Doubek (0:6).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině : 8:12
18:50
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů bez asistence (0:5).
18:22
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Kubíček, asistoval Adam Škoda (0:4).
15:01
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Krátoška, asistoval Matěj Doubek (0:3).
10:11
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Kubíček bez asistence (0:2).
07:23
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Petr Diviš, Matěj Doubek, Tomáš Krátoška, Michal Hošek, Adam Škoda
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Miroslav Hloušek, Lukáš Janura, Jan Loskot, Dominik Sebastian Zenkl, Josef Papež