2:2
- : -
FbC Písek

FK Slovan J.Hradec - FbC Písek 3:2
10. Ondřej Stloukal, 50. Ondřej Šimek, 56. Jan Cihlář - 46. Michael Kolínský, 60. Michael Kolínský; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Petr Holeček; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 17 - Vlastimil Dvořák 22; po třetinách: 1:0, 0:0, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Zápas jsme začali vlažně a bohužel jsme po hloupé ztrátě inkasovali první gól. Celý zápas nás trápila koncovka. Do dalších zápasů musím zlepšit nasazení a aktivitu. Děkuji soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích: Důležité tři body na úvod sezóny proti kvalitnímu soupeři. Na obou stranách mnoho nevyužitích šancí, gólmani excelovali a byl to boj o každý centimetr hřiště. Děkujeme soupeři za utkání, šťastnou cestu domů a Martinu Novákovi brzké uzdravení.
60:00
59:15
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Měřička (3:2).
58:50
Timeout FbC Písek
55:11
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Cihlář, asistoval Michal Hřebíček (3:1).
53:25
Vyloučen hráč Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Tomáš Brožek (2:1).
45:56
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Pavel Šebelle (1:1).
40:00
40:00
34:20
Vyloučen hráč Patrik Holý družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
21:20
Vyloučen hráč Patrik Holý družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra rukou.
20:00
20:00
17:48
Vyloučen hráč Vojtěch Koutný družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
16:33
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
09:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Stloukal, asistoval Vojtěch Koutný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Jakub Mikeš, Ondřej Štěpán, Vladimír Lešek, Michael Kolínský, Pavel Šebelle
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Michal Hřebíček, Marcel Šuranský, Vojtěch Koutný