1:3
3:7
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - Florbal Chomutov 6:12
3. Kilián Hejtmánek, 11. Štěpán Vácha, 26. Viktor Chaloupka, 47. Viktor Chaloupka, 57. Daniel Senko, 57. Filip Bezpalec - 10. Martin Peksa, 12. Rudolf Klement, 25. Jakub Holovej, 30. Tomáš Kuzma, 39. Petr Švehla, 42. Marek Nekuda, 44. Filip Samuel Dušek, 44. Martin Peksa, 45. Martin Jeníček, 46. Martin Peksa, 51. Filip Samuel Dušek, 59. Martin Peksa; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Samuel Stündl 18 - Petr Kala 11; po třetinách: 2:2, 1:3, 3:7;
60:00
59:59
Filip Řehulka - Start98 „Dvě třetiny slušné a vyrovnané utkání, ve třetí třetině nám soupeř udělil lekci z produktivity, kdy narozdíl o nás trestal každou chybu, kterou jsme udělali. Děkujeme soupeři za férové utkání“
59:59
Hýsek Martin - Chomutov „Trvalo nám 40 minut, než se nám povedlo najít recept na hustý blok a pozornou obranu soupeře. Do poslední třetiny jsme si v šatně vyjasnili nějaké věci a v prvních pěti minutách třetí třetiny rozhodli zápas. Díky soupeři a divákům za slušné utkání.“
58:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Rudolf Klement (6:12).
56:46
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Filip Bezpalec, asistoval Matyáš Kronovetr (6:11).
56:06
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Daniel Senko, asistoval Ondřej Peterka (5:11).
50:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Jakub Holovej (4:11).
46:18
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Viktor Chaloupka bez asistence (4:10).
45:13
44:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Jakub Holovej (3:9).
43:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Tomáš Zelinka (3:8).
43:12
41:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Nekuda, asistoval Rudolf Klement (3:6).
40:00
40:00
39:43
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil Petr Šimon.
38:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Tomáš Zelinka (3:5).
29:24
Vlastní branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Tomáš Kuzma (3:4).
25:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Viktor Chaloupka, asistoval Štěpán Vácha (3:3).
24:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Filip Samuel Dušek (2:3).
20:00
20:00
16:33
Vyloučen hráč Ondřej Vršata družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
11:30
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Rudolf Klement, asistoval Petr Švehla (2:2).
10:33
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Štěpán Vácha, asistoval Jakub Černohous (2:1).
09:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Petr Švehla (1:1).
05:10
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil Filip Bezpalec.
02:27
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Kilián Hejtmánek, asistoval Viktor Beneš (1:0).
02:13
Vyloučen hráč Ondřej Suchý družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Petr Kala; hráči v poli: Michal Marek, Daniel Kellermann, Jakub Holovej, Filip Samuel Dušek, Martin Jeníček
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Samuel Stündl; hráči v poli: Viktor Beneš, Ondřej Peterka, Petr Šimon, Kilián Hejtmánek, David Vondra