8:2
5:0
- : -

SOKOLI Pardubice - FBC Štíři Č. Budějovice 14:2
16. Michal Smola, 22. Jan Nezval, 23. Jan Kubec, 24. Jan Stuchlík, 29. Vojtěch Rusin, 30. Jan Stuchlík, 38. Stefano Petric, 39. Jan Stuchlík, 40. Vojtěch Rusin, 43. Michal Smola, 44. Matyáš Mík, 50. Lukáš Kučera, 57. Petr Křinka, 60. Petr Křinka - 21. Jiří Dědič, 30. Jiří Dědič; rozhodčí: Martin Trnka - Daniel Ondráček; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Matěj Denemark 5 - Martin Hanousek 27; po třetinách: 1:0, 8:2, 5:0;
60:00
Střely ve 3. třetině SOKOLI 17:3 Štíři
60:00
Komentář trenéra hostí pana Lukáše Malého: Dnes jsme si svým laxním přístupem do obrany připravili našemu brankáři brankářský trénink.
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: Dnes dobývání pevnosti Boyard. Pozitivní je, že jsme hráli celých 60 minut a přenesli natrénované věci z tréninku i do hry.
60:00
59:59
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Jan Nezval (14:2).
51:35
Vyloučen hráč David Camrda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:19
Křinka si zanadával a pohár trpělivosti rozhodčích přetekl - dvě minuty
51:18
Vyloučen hráč Petr Křinka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
50:45
Hajník teď tvrdě poslán na zem
49:50
Další nádherný gól
49:47
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Lukáš Kučera bez asistence (12:2).
48:28
Jak by řekl Jaromír Bosák a Petr Svěcený ve FIFĚ 11: ,,Místy tento zápas připomíná exhibici"
43:15
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matyáš Mík, asistoval Marek Macek (11:2).
43:00
Vyloučen hráč Stefano Petric družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:23
A podařilo se, je tu desítka
42:22
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Jan Nezval (10:2).
39:57
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Vojtěch Rusin, asistoval Matyáš Mík (9:2).
38:23
Stuchlík kompletuje hattrick
38:22
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Stuchlík, asistoval Marek Macek (8:2).
37:47
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Stefano Petric bez asistence (7:2).
36:19
34:50
Přesilovka bez výraznějších šancí
32:48
Nádherná dvojka
32:47
Vyloučen hráč Tomáš Brzobohatý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
29:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval David Camrda (5:2).
28:47
I na druhé straně vyloučení
28:46
Vyloučen hráč Jan Kubec družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
28:11
A potrestaný, to bude kasa plná
28:10
27:50
Extrémně zbytečný vyloučení, to bude za pokutku
27:49
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
23:04
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Stuchlík bez asistence (4:1).
22:28
Kubec nádherným gólem zvyšuje
22:27
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Kubec, asistoval Marek Macek (3:1).
21:25
Mladý kanonýr Nezval posílá Pardubice do vedení
21:24
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Nezval, asistoval Patrik Bartoš (2:1).
21:00
S brankami se roztrhl pytel a znova nestíhám psát
20:21
Dědič s přehledem proměňuje trestné střílení
20:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič z trestného střílení (1:1).
15:18
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Vojtěch Rusin (1:0).