0:1
1:4
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:6
13. Ondřej Malý, 14. Jan Hrtús, 20. Martin Ležatka, 41. Ondřej Malý - 16. Patrik Synek, 29. Patrik Synek, 41. Jiří Suchomel, 55. Ondřej Valeš, 59. Martin Kadlec, 60. Ondřej Valeš; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Vorálek 6 - Daniel Hampl 12; po třetinách: 3:1, 0:1, 1:4;
60:00
Střely ve třetí 4:6, celkově 16:11.
60:00
Komentář vedoucího hostí Lukáše Bíbra "Vyrovnané utkání, kterého dopadlo lépe pro hosty, je třeba se poučit z chyb a zapracovat na týmovém duchu. Soupeři děkujeme"
60:00
Komentář trenéra hostí Adama Boušky "Do první třetiny jsme vstoupili stejně špatně jako ve včerejším zápase, kdy jsme dostali zbytečné góly. Od druhé třetiny, kdy jsme začali plnit pokyny, se hra obrátila v náš prospěch a dokázali jsme si vytvořit několik málo šancí, ze kterých jsme naštěstí dokázali skórovat"
60:00
59:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Valeš bez asistence (4:6).
59:57
Ležatka ani Hrtús šance nedali a Brno na druhé straně trefuje opuštěnou klec.
59:22
Brno zkoušelo trefil prázdnou, domácí tomu zabránili.
59:14
Hrtúsova střela blokovaná.
58:54
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
58:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Kadlec, asistoval Alex Dokládal (4:5).
58:54
Brno zničehonic vede.
57:45
Ležatkův blok.
54:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Valeš, asistoval Patrik Synek (4:4).
54:23
Valeš teď nachytal Vorálka u tyčky.
53:45
Brno zkouší nahazovat, zatím bez úspěchu.
51:55
Vyloučen hráč Martin Ležatka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
51:50
Jasný faul, který povede k vyloučení.
49:42
Ides trefil tyč.
47:04
Vorálek vykopnul nahození z brankoviště.
44:38
Ležatka si obhodil beka, ale jeho následnou nahrávku spoluhráč nepochopil.
41:00
Ale vyrovnaný stav moc dlouho nevydržel.
40:57
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý, asistoval Martin Ležatka (4:3).
40:30
Aneb rychlý vstup Brna do třetiny.
40:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Michal Konrád (3:3).
40:00
40:00
Střely ve druhé 3:3.
40:00
39:58
Domácí byli blízko zvýšení, Pšenčíkova střela byla tečována, přičemž to málo přeskočilo až do brány.
39:05
Otrokovice teď vysoko forčekují a Brnu to dělá problémy.
35:04
Vyloučen hráč Martin Malý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
28:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Patrik Synek, asistoval Ondřej Valeš (3:2).
19:28
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Ležatka, asistoval David Ležatka (3:1).
19:28
3:1.
17:43
Vyloučen hráč Michal Konrád družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
17:43
Teď se málem stejná stala na druhé straně, ale trest přijde.
15:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Patrik Synek, asistoval Martin Kadlec (2:1).
15:18
Při signalizované výhodě Brno snižuje.
13:21
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Petr Pšenčík (2:0).
13:21
Hrtús si počkal a z půlky našel skulilnku - 2:0.
12:40
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý, asistoval Adam Javořík (1:0).
12:40
Javořík krásně našel Malého - 1:0.
11:37
Otrokovice mají zatím více ze hry.
10:03
Ležatka v další dobré šanci, znovu blok obrany.
07:22
Malý se už skoro radoval z gólu, brankář Brna ale ukázal hbitost.
05:24
Ležatkova střela zblokovaná.
03:55
Šťourač řešil příležitost trochu unáhleně.
01:38
Nevím, jestli chtěně, ale chytře zahraná standardka domácích, hostující bek ale blokoval.
00:46
Karpíšek se zahnal do rohu a nezakončil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Hampl; hráči v poli: Jiří Suchomel, Ondřej Kos, Michal Konrád, Radek Novotný, Martin Karpíšek
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Jan Vorálek; hráči v poli: Petr Pšenčík, Vít Ides, Adam Štourač, Martin Hadaš, Jan Hrtús