2:0
1:1
- : -

PSN Tatran Střešovice - FbC Hradec Králové  5:1
4. Vojtěch Kún, 17. Matěj Švarc, 29. Tomáš Kuchyňa, 36. Jiří Procházka, 59. Matěj Švarc - 44. Štěpán Heger; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Tomáš Jurco ? - Ondřej Bárta ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:1;
60:02
Komentář trenéra domácích Jakuba Menharta. První utkání plné nevynucených chyb. Takový klasický první zápas. Děkujeme soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:01
Komentář Trenéra Hostí Davida Hegera : První poločas tohoto dvoj utkání nic víc nic mín. Víme kde máme nedostatky ,zapracujeme na na nich. Náš cíl je stále reálný.Budeme bojovat.Děkuji hráčům za utkání.
60:00
59:59
Střely 3. část Tatran 11, Hradec 11
59:58
Hra dnes moc krásy nepobrala, ale bylo to teprve první utkání, věřím, že další zápasu uberou na nervozitě a přidají na florbalové pohlednosti
59:11
Timeout FbC Hradec Králové
58:56
Tatran si jde za zaslouženou výhrou
58:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Švarc, asistoval Adam Kučera (5:1).
57:21
Oba golmáni teď vytahují skvělé zákroky.
43:45
Po tlaku se podařilo Hradeckému Štěpánovi Hegerovi , po rychlé nahrávce od Davida Krásy, snížit na 1:4
43:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Štěpán Heger, asistoval David Krása (4:1).
41:20
Tatranský Matěj Horák při obranné práci právě zlomil dokonce hokejku
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině Hradec měl více příležitostí, ale přesto se mu nepovedlo snížit skóre.
39:59
V této třetině měl Hradec 6 střel, Tatran 9
37:51
Po čvté brance upadla hra opět do šedi a nepřesnost střídá nepřesnost
35:43
Po pěkně souhře před Hradeckou brankou vstřelil svou první juniorskou branku Jiří Procházka s asistencí Adama Kučery.
35:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jiří Procházka, asistoval Adam Kučera (4:0).
32:00
Při chybě obrany Tatranu získal hráč Hradce č. 32 Čáp míček těsně před brankou ale brankář Tatranu střelu pokryl.
30:42
Standartka pro Tatran, hru kouskuji male přestupky, ale zatím nemuseli rozhodčí přistoupit k vyloučení
28:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Martin Krejčí (3:0).
22:46
Hradečtí se trochu osmělili, ale zatím bez efektivity.
16:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Švarc, asistoval Tomáš Kuchyňa (2:0).
16:37
Konečně gól, Matěj Švarc zužitkoval příhru od Kuchyni a dává Tatranu trochu klidu