2:0
6:6
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 11:6
11. Lukáš Soukal, 14. Petr Mužný, 19. Daniel Šimíček, 34. Jan Petlach, 38. Jakub Kostelník, 43. Lukáš Vávra, 45. Daniel Opatřil, 47. Daniel Opatřil, 51. Lukáš Vávra, 54. Adam Lichnovský, 55. Adam Lichnovský - 42. Michal Trunkát, 50. Daniel Kružel, 50. Karel Balnar, 54. Patrik Posselt, 58. Oldřich Sova, 58. Oldřich Sova; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 24 - Tomáš Novák 14, Kryštof Bezděk 2; po třetinách: 3:0, 2:0, 6:6;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnes se projevila naše nízká účast na tréninzích. Opět jsme dělali stejné chyby jako v horní suché. Pokud nezačneme dělat věci tak jak máme , tak se naše zápasy povedou ve stejném duchu. Soupeři gratulujeme k vítězství .
59:59
Komentář trenéra domácích: Dneska to byl těžký zápas a soupeř nám vítězství nedal zadarmo. dost kousal. Škoda konce třetí třetiny , kdy jsme dostali nějaké branky. Jsme rádi za tři body a děkujme soupeři za hru.
59:00
Poslední minuta utkání.
57:50
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova, asistoval Daniel Šimera (11:6).
57:24
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova, asistoval Štěpán Kostolány (11:5).
54:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Kresta (11:4).
54:54
Domácí také rychle odpovídají.
53:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Patrik Posselt, asistoval Vojtěch Repček (10:4).
53:49
Rychlá odpověď Opavy.
53:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Vojtěch Zátopek (10:3).
50:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Opatřil (9:3).
49:36
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Karel Balnar, asistoval Patrik Posselt (8:3).
49:23
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Kružel, asistoval Petr Pavelek (8:2).
46:22
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Daniel Šimíček (8:1).
46:22
Domácí opět skorují.
44:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (7:1).
44:21
Souhra domácích končí golem.
42:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Jakub Kostelník (6:1).
42:40
Střídání brankáře. Nový brankář Kryštof Bezděk družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA
41:07
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Michal Trunkát, asistoval Karel Balnar (5:1).
39:17
Vyloučen hráč Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
38:03
Vyloučen hráč Patrik Posselt družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za vražení zády.
37:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Daniel Opatřil (5:0).
33:49
Vlastní branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Petlach (4:0).
31:04
Krásná střela domácích.
26:27
Po souhře domácích se míček projel v malém brankovišti ale neskončil golem.
24:20
Vyloučen hráč Lukáš Soukal družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:00
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Lukáš Vávra (3:0).
15:44
Skvělý zákrok brankáře domácích.
14:20
Vyloučen hráč Mojmír Jahoda družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
13:39
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Mužný, asistoval Daniel Opatřil (2:0).
13:39
Souhra Opatřila a Kostelníka končí golem.
10:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Lukáš Vávra (1:0).
10:36
Soukal proměňuje střelu do prázdné brány.
09:50
Střela Šimíčka se odráží o břevno do autu.
08:07
Krásná akce domácích skončila na hokejce soupeře.
04:33
Skvělý obranný zákrok domácích.
02:35
Akce hostů skončila v outu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Tomáš Novák; hráči v poli: Karel Balnar, Marek Klečka, Štěpán Kostolány, Vojtěch Repček, Lukáš Rychlý
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Lukáš Soukal, Daniel Šimíček, Jakub Kostelník, Lukáš Vávra, Daniel Opatřil