5:1
- : -
TJ Turnov

SK Florbal Benešov - TJ Turnov 10:2
2. Martin Šimek, 3. Milan Sklenář, 10. David Lukáš, 24. Petr Tůma, 24. Ladislav Vorel, 46. Martin Poláček, 49. Martin Šimek, 49. Ladislav Vorel, 49. Martin Šimek, 52. Miloš Vojtíšek - 26. Vojtěch Palatínus, 53. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Lukáš Brož 21 - Petr Suchomel 19; po třetinách: 3:0, 2:1, 5:1;
60:00
Střely po třetí třetině: 16:10, střely celkem: 29:23
60:00
Komentář trenéra domácích: I přes jednoznačný výsledek to nebylo jednoduché utkání. Soupeř byl důrazný v soubojích, a proto nás utkání bolelo. Chtěl bych svým hráčům poděkovat za předvedený výkon , divákům za podporu a soupeři za pěkný zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí:Soupeř před sezónou posílil a dneska to bylo cítit. I přes jednoznačný výsledek bych řekl, že byl zápas dvě třetiny vyrovnaný, možná jsme byli i lepší. Nám tam nic nespadlo a soupeř trestal z protiútoků nebo naši fatálních chyb. Třetí třetina už byla znásilnění. My jsme zkusili dát všechno do útoku a zkušení hráči soupeře si z nás dělali srandu. Díky a gratuluji k vítězství. Hlavně zdraví!
60:00
59:25
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
58:35
Ztráta balónku Turnovem zapříčinila protiútok Šimka s Půlpánem. Půlpán dostal přihrávku, vystřelil, ale míček končí za mantinelem
55:58
Turnov udržel gólový stav utkání a hraje opět v plném počtu.
55:40
Jakubovi Sklenářovi zvoní tyč!
53:58
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
53:58
Další přesilová hra po Benešov, uvidíme, zda-li skončí navýšením brankového rozdílu.
52:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (10:2).
51:11
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Ladislav Vorel (10:1).
51:11
Po přijaté přihrávce od Vorla vstřeluje Vojtíšek z otočky gól do branky hostí.
48:43
Timeout TJ Turnov
48:43
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Šimek, asistoval Martin Poláček (9:1).
48:40
Hosté se ocitli v kolotoči, který pro ně skončil poněkud nešťastně a to třemi góly.
48:29
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (8:1).
48:05
45:43
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Poláček bez asistence (6:1).
45:43
Poláček šel do protiútoku, jeho přesně mířená střela nad rameno brankáře domácích nemohla skončit jinak než gólem.
41:51
Turnov vstoupil do hry úplně s jinou energií a hra se zatím odehrává na půlce domácích.
37:35
Přihrávka od Sklenáře na Poláčka, který přestřeluje branku.
32:24
Hra se velice vyostřila a napětí na hale by se dalo krájet.
30:02
Hejduk v šanci! Jeho střela však letěla těsně mimo bránu.
25:20
25:20
Turnov se nenechal zahanbit a vrací Benešovu úder v podobě vstřeleného gólu a Palatínus tak snižuje brankový rozdíl.
23:59
23:59
Dnes ani oslabení nezastaví Benešov od gólu. Dvojka Tůma Vorel využili situace, získali balónek a přesunuli se na polovinu hostí. Nasledovali dvě rychlé přihrávky zakončené gólem.
23:42
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
23:19
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma bez asistence (4:0).
23:19
Tůma předvedl své umění v podobě dvou otoček , které natolik zmátli brankáře, že gól pro Benešov byl jistý.
20:23
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Antonín Palatínus.
20:00
20:00
Střely po první třetině 10:4
20:00
18:40
Vyloučen hráč Petr Vachtl družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vražení zády.
18:40
I Turnov v první třetině dostal možnost vstřelit gól v podobě přesilové hry. Uvidíme, zda-li této šance úspěšně využije.
16:03
Palatínus posílá přihrávku na Grmolce, přihrávka však byla až příliš skákavá a z gólové šance nezbylo nic.
14:32
Poláček vyvezl balón po mantinelu a zkouší štěstí, bohužel balónek končí v rukou brankáře hostí.
09:35
Benešov je dnes opravdu ve formě. Využívá i druhou přesilovou hru ke zvýšení brankového rozdílu.
09:34
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Petr Tůma (3:0).
09:08
Vyloučen hráč Jaroslav Šmida družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
07:42
Vorel v šanci! Dostává přesnou nahrávku od Tůmy a jde sám na brankáře. Jeho pokus však brankář hostí zkušeně vychytal.
06:05
Turnov se dostává do gólové šance, avšak Brož jim zamezil ve snížení brankového rozdílu.
02:54
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Milan Sklenář, asistoval Martin Poláček (2:0).
02:54
Benešov na nic nečeká a využívá přesilové hry k navýšení skóre.
02:43
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
01:49
Garreis Marek dostává přihrávku na střed a střílí, jeho střela byla tečována obráncem hostí.
01:15
01:05
Palatínus Vojtěch zkouší projít na střed hřiště z poza brány, ale jeho střela je blokována.
00:37
První standardní situace v pravém rohu na půlce domácího týmu.
00:01
První buly utkání pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Jan Grmolec, Richard Šelbický, Antonín Palatínus, Vojtěch Palatínus, Tomáš Vitásek
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Petr Tůma, David Lukáš, Albert Půlpán, Ladislav Vorel, Petr Vachtl