1:3
4:4
- : -

FBC Slavia Praha - Florbal Ústí B 8:9
5. František Slovák, 6. Jakub Puciow, 9. Hieu Nguyen Chi, 36. Ondřej Otáhal, 41. Vojtěch Šafář, 44. Hieu Nguyen Chi, 51. Jakub Puciow, 55. Ondřej Otáhal - 5. Vladimír Štorek, 17. Hynek Nikolič, 24. Hynek Nikolič, 34. Jindřich Grosse, 36. Hynek Nikolič, 46. Hynek Nikolič, 54. Leoš Nergl, 56. Leoš Nergl, 59. Leoš Nergl; rozhodčí: Filip Bollardt - Antonín Keprta; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Koval ? - Jan Hrstka ?; po třetinách: 3:2, 1:3, 4:4;
60:00
59:59
Slavia nedokázala vyrovnat a rezerva Ústí si z Černošic odváží všechny 3 body.
59:59
Komentář trenéra hostí:"Parta kamarádů si přijde hrát s kamením a pak je to takhle dobrý. Přímej přenos na Mars. Chemie nám zase funguje. Děkujeme soupeřům, rozhodčím, divákům."
59:59
Komentář trenéra domácích: Rapidní zlepšení oproti minulému týdnu, ale stále mnoho nesmyslných chyb na středu hřiště nás stálo vítězství. Děkujeme soupeřům za utkání.
58:08
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Filip Kučaba (8:9).
56:10
Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 15 diváků.
55:35
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Hynek Nikolič (8:8).
55:35
Ústí opět bleskově srovnává.
54:54
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Vojtěch Šafář (8:7).
54:54
Po krásné rozehrávce posílá Otáhal Slávii opět do vedení.
53:27
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Jindřich Grosse (7:7).
53:27
Opět využitá přesilovka Ústí a je vyrovnáno.
51:48
Vyloučen hráč Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
51:48
Po faulu Berana následuje druhá přesilovka hostů.
50:37
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow, asistoval František Slovák (7:6).
50:37
Puciow backhandovou dorážkou do horní poloviny brány dává na 7:6.
46:06
Druhá přesilovka Slávie začala.
46:05
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
45:28
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Filip Kučaba (6:6).
45:28
Nikolič svým čtvrtým gólem vyrovnává, one man show?
43:51
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval Michal Obertan (6:5).
43:51
Wong svým druhým gólem v utkání po krásné přihrávce Obertana dává zpátky vedení Slávii, 6:5.
41:30
Perfektní zákrok Kovala!
40:44
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (5:5).
40:44
Šafář ihned na začátku 3. třetiny vyrovnává!
40:00
40:00
37:50
Blíží se konec 2. třetiny, podaří se Slávii vyrovnat?
35:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jindřich Grosse (4:5).
35:40
Rychlá odpověď Ústí a opět u branky Nikolič a Grosse.
35:27
35:27
Po střele Šafáře doráží Otáhal do prázdné.
33:19
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Hynek Nikolič (3:4).
33:19
Opět pohledná souhra Nikoliče s Grosseem, 4:3 pro Ústí.
27:45
Vyloučen hráč Libor Pelikán družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
27:45
Faul Ústí a první přesilovka Slávie.
27:13
Žaloudek ve vyložené šanci přestřeluje.
23:49
23:49
Po opatrném začátku druhé třetiny se opět pohlednou akcí až do prázdné brány prosazuje Nikolič.
20:00
20:00
19:59
Máme tu konec první třetiny, florbal zatím pohledný, nahoru, dolů. Po desetiminutové přestávce pokračujeme.
19:46
Opět zazvonila tyč po Puciho střele.
19:44
Slávie v posledních vteřinách na míčku.
16:51
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Matěj Žaloudek (3:2).
16:51
Nikolič po pěkné souhře střelou z první pod výko snižuje.
13:20
Oooooo zvoní tyč po střele Puciowa.
12:02
Krásný zákrok Kovala!
08:00
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval Boleslav Kytka (3:1).
08:00
Wong stějně jako Slovák střílí svůj první gól v sešívaném!
05:54
05:54
Puciow i přes signalizovaný faul dokázal dopravit po zemi míček do sítě 2:1!
04:30
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil František Slovák bez asistence (1:1).
04:30
Slovák prvním golem v dresu Slávie vyrovnává, kolik to bude stát?
04:02
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Filip Kučaba (0:1).
03:13
Vyloučen hráč Matouš Doubek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
03:13
Faul Doubka a první přesilovka hostů.
00:01
Vítejte u dnešního zápasu 2. kola divize mezi pražskou Slávii a rezervou Ústí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Antonín Keprta.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Adam Nikolič, Leoš Nergl, Filip Kučaba, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: David Laho, Ondřej Jüngling, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Šimon Jakub Král