2:0
8:2
- : -

FBK Atlas Blansko - FBC Mohelnice 15:2
6. Vojtěch Fedra, 16. Lukáš Kučera, 20. Jiří Kroutil, 20. František Forbelský, 20. Lukáš Kučera, 38. Vojtěch Fedra, 39. Daniel Žilka, 42. Vojtěch Foret, 52. Jiří Kroutil, 53. Lukáš Kučera, 55. Lukáš Kučera, 57. Lukáš Kučera, 59. Dominik Janík, 60. Vojtěch Fedra, 60. Šimon Borek - 45. Daniel Žilka, 55. Jiří Valigura; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: David Tenora 17 - Jan Hampl 10, Jakub Haltmar 25; po třetinách: 5:0, 2:0, 8:2;
60:00
59:59
Střely Atlas: 12, Mohelnice: 6
59:59
Komentář trenéra hostí: Pro nás těžký zápas. Soupeř výborně využíval protiútoky. Zasloužené vítězství. Nutno podotknout těžkého terénu. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
59:59
Komentář domácího trenéra: První třetinu jsme chtěli začít aktivně, což se nám povedlo! Určitě na celý obraz hry byla poznat první třetina. Soupeře jsme přehrávali hlavně díky našemu skvělému povrchu. Dokázali jsme využívat naše šance do kterých jsme se dstávali. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům. Soupeřům přejeme šťastnou cestu domů.
59:39
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Šimon Borek bez asistence (15:2).
59:30
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Daniel Žilka (14:2).
58:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Dominik Janík, asistoval Petr Musil (13:2).
56:51
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Fedra (12:2).
54:45
54:00
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Valigura, asistoval Tomáš Pudil (10:2).
52:44
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera bez asistence (10:1).
52:12
Velká šance Vojty Fedry skončila na pivo-limo
51:52
Velký zmar a frustrace momentálně doprovází hráče Mohelnice.
51:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jiří Kroutil bez asistence (9:1).
51:21
Po chybě hostujícího obránce skvěle zakončil prskavkou pod horní tyč Jirka Kroutil.
49:02
Skvělá souhra Atlasu bohužel nevedla ke vstřelení branky.
44:58
Vlastní branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka (8:1).
44:58
Smolný okamžik pro domácí! Dany Žilka si nešťastně srazil míček do vlastní braky.
44:50
Vyloučen hráč Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za zdržování hry.
41:19
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Foret, asistoval Jiří Kroutil (8:0).
41:19
Svou premiérovou branku za Atlas vstřelil Vojta Foret!! Dnes to bude na baru drahé.
40:00
40:00
39:59
Střely Atlas: 13, Mohelnice: 7
38:08
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka, asistoval Lukáš Kučera (7:0).
38:08
Neskutečná střela pod horní tyčku od Danyho Žilky.
37:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Patrik Crla (6:0).
37:01
Neskutečná pumelice v oslabení a ze vzduchu od Vojty Fedry.
35:59
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:25
Formace Janík-Forbelský-Musil ukazují skvělou souhru.
32:12
Hostující brankář Jakub Haltmar teď podržel několika skvělými zákroky svůj tým.
31:27
Krásná kombinace do prázdné brány zlikvidoval skvělým zákrokem Jakub Haltmar.
30:17
Mohelnice je momentálně víc na balónku, ale Atlas je nebezpečný z breaků.
28:01
Neskutečný zákrok v sedě Davida Tenory, kterým podržel domácí Atlas.
26:35
Hra se přelívá z jedné strany na druhou. Oba týmy mají ze hry stejně, avšak gól nepadl.
25:32
Neskutečně rychle ruce Dominika Janíka bohužel nepomohly ke vstřelení gólu.
24:37
Střela Šimona Borka opět končí na masce Jakuba Haltmara.
22:32
Dnešní zápas sleduje 35 diváků.
21:09
Prskavka Jirky Kroutila našla jen masku brankáře Jakuba Haltmara.
20:56
Nehezké seknutí hostujícího útočníka do Davida Tenory.
20:15
Domácí rychle prověřili nového brankáře na place, avšak neúspěšně.
19:33
Neskutečný lauf Blanska!! 2 rychlé branky domácích zmrazily hostující tým.
19:28
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Forbelský, asistoval Petr Musil (4:0).
19:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jiří Kroutil bez asistence (3:0).
19:09
Prskavka Jirky Kroutila zapadla za záda brankáře.
16:37
Nebezpečná střela na zadní tyč Dominika Janíka byla zlikvidována hostujícím brankářem.
15:23
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Patrik Crla (2:0).
15:23
Dlouhý nához Patrika Crly skvěle umístil do spodní části branky Lukáš Kučera.
14:00
Zápas je zatím plný drobnějších faulů, ale vyloučení se ještě nedostavilo.
12:19
Střela hostujícího kapitána končí v náruči Davida Tenory
08:56
Šance za šancí! Tak momentálně vypadá zápas z pohledu domácího Atlasu.
08:25
Velká šance Lukáše Kučery končí na těle hostujícího brakáře.
05:48
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Lukáš Kučera (1:0).
05:48
Krásná trefa ze vzduchu od Vojty Fedry končí v bráně Mohelnice.
04:59
Zápas je zatím vyrovnaný bez větších šancí.
03:06
Hráč FBC Mohelnice poprvé prověřil domácího brankáře Davida Tenoru, ten ale předvedl podobný zákrok jako jeho kolega na druhé straně.
01:32
Dominik Pleska (Atlas Blansko) vyslal prví střelu utkání, když prověřil střelou od mantinelu hostujícího brankáře, který však zůstal ledově klidný a míček chytil do svých rukou.
01:05
Hráči Blanska jsou zatím aktivnějším týmem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Martin Nitsche, Tomáš Pudil, Matěj Keprt, Matěj Bizek, Adam Soural
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Patrik Crla, Daniel Žilka, František Fedra, Vojtěch Fedra, Lukáš Kučera