2:2
4:0
- : -

SK Domaslavice - Florbal Vsetín 8:4
9. Martin Varta, 19. Adam Langer, 25. Tomáš Milerský, 36. Michal Starostka, 42. Radek Jantoš, 49. Radek Jantoš, 50. Michal Starostka, 51. Martin Návrat - 15. Robin Macek, 18. Tomáš Zubek, 22. Tomáš Zubek, 35. René Číž; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Patrik Szczypka 30 - Jakub Tománek 39; po třetinách: 2:2, 2:2, 4:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Dneska nejsem vůbec spokojený s výkonem týmu, nebyl schopný předvést to co předcházející dva zápasy, je to všechno o hlavách.
59:59
Komentář trenéra domácích: Neporovnatelné s minulým týdnem, tam jsme spali, dneska nejlepším hráčem jednoznačně tým, mohl bych vybrat kohokoliv z týmu. Jsem strašně spokojený, protože před soutěží jsem řekl, že neuhrajeme ani bod, takže dneska mě kluci opravdu potěšili.
59:51
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
58:09
Vyloučen hráč Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
55:29
Vyloučen hráč Martin Návrat družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
52:31
Vyloučen hráč Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování hokejky.
50:23
Timeout Florbal Vsetín
50:23
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Návrat, asistoval Filip Górny (8:4).
49:43
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Michal Starostka, asistoval Martin Varta (7:4).
48:58
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Radek Jantoš, asistoval Adam Langer (6:4).
48:02
Vyloučen hráč David Anděl družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
41:45
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Radek Jantoš, asistoval Filip Górny (5:4).
40:00
40:00
35:59
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Michal Starostka bez asistence (4:4).
34:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil René Číž, asistoval Tomáš Zubek (3:4).
33:08
Vyloučen hráč Václav Procházka družstva SK Domaslavice na 2 minuty za bránění ve hře.
28:02
Vyloučen hráč Vojtěch Peterek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost.
24:10
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Michal Starostka (3:3).
21:46
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Jakub Maniš (2:3).
20:00
20:00
18:27
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Vojtěch Peterek (2:2).
17:13
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Jakub Húšť (1:2).
14:22
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Jakub Vrzal (1:1).
11:59
Vyloučen hráč Martin Zemánek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:30
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Varta, asistoval Michal Starostka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Jakub Tománek; hráči v poli: Ivan Zajíc, Tomáš Zubek, Jakub Húšť, Tomáš Březík, Jakub Maniš
00:00
Line-up domácích SK Domaslavice: brankář: Patrik Szczypka; hráči v poli: Ondřej Němčík, Lukáš Křivánek, Adam Langer, Martin Zemánek, Vojtěch Peterek