1:1
2:3
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FBC Kutná Hora  4:5
15. Vojtěch Kolomý, 21. Vojta Šmíd, 51. Patrik Jurco, 60. Vojta Šmíd - 15. Lukáš Staňo, 23. Petr Listík, 41. Lukáš Vojtěch, 53. Šimon Špaček, 59. Lukáš Vojtěch; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 3:4; využití: 0:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 27 - Bohuslav Bochníček 31; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra FBC Kutná Hora: I přes početnou marodku jsme utkání kontrolovali od první minuty. A došli tak k první letošní výhře. Soupeři děkujeme za utkání.
59:59
Komentář trenéra Fbk Orlicko-Třebovsko: Z naší strany nejhorší zápas od zahájení letní přípravy s velmi zvláštním koncem zápasu. Děkujeme soupeři.
59:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Vojtěch Kolomý (4:5).
58:38
Vyloučen hráč Petr Listík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
58:10
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
58:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Vojtěch bez asistence (3:5).
52:40
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Šimon Špaček, asistoval Josef Chalupa (3:4).
50:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Matěj Tesař (3:3).
47:05
Vyloučen hráč Matěj Tesař družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
44:39
Vyloučen hráč Lukáš Staňo družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
41:59
Vyloučen hráč Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
40:17
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Vojtěch, asistoval Lukáš Staňo (2:3).
40:00
40:00
38:51
Vyloučen hráč Vojta Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
22:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Antonín Tvrdík (2:2).
21:25
Vyloučen hráč Matyáš Pinkas družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
20:42
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Patrik Jurco (2:1).
20:00
20:00
14:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Kolomý bez asistence (1:1).
14:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Staňo, asistoval Jiří Petrásek (0:1).
11:16
Vyloučen hráč Lukáš Staňo družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Ondřej Spurný, Lukáš Vojtěch, Jiří Petrásek, Lukáš Staňo, Jakub Jedlička
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Pavel Petraš, Štěpán Kapoun, Petr John, Tomáš Langer, David Čížek