2:1
5:2
- : -

SK K2 Prostějov - FBC ZŠ Uničov 9:6
12. Jan Smička, 19. Jakub Jurkulák, 31. Jan Hél, 32. Jakub Krnáč, 46. Jan Hél, 53. Jan Smička, 58. Jan Hél, 58. Jakub Krnáč, 59. Jan Smička - 10. Zdeněk Marčon, 13. Lukáš Chuděj, 17. Lukáš Chuděj, 35. Jakub Zámečník, 59. Jindřich Novák, 60. Jakub Zámečník; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Tomáš Krátký 15 - Adam Doušek 15; po třetinách: 2:3, 2:1, 5:2;
60:00
Vyjadření trenéra hostů: Dneska rozhodla zkušnost a naše neproměnování šancí. Musíme se z toho poučit a příště být lepší. I tak si myslím, že ale tenhle tým má potenciál a má na čem stavět. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
Vyjadření trenéra domácích: Po trpělivém výkonu, zasloužené vítězství a 3 body.
60:00
59:34
Vše ze střídačky kontroluje náhradník Weidinger.
59:17
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Adam Doušek (9:6).
58:18
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Michal Vašut (9:5).
58:18
Hattrick v dnešním utkání zaznamenává Smička.
58:10
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jindřich Novák, asistoval Jakub Zámečník (8:5).
57:42
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Michal Konečný (8:4).
57:29
Timeout FBC ZŠ Uničov
57:29
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél bez asistence (7:4).
52:51
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Michal Konečný (6:4).
51:39
Vyloučen hráč Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za držení.
48:25
Vyloučen hráč Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
47:50
Kratochvíl ukázal zkušenost v obraně a znemožnil další pokračování akce hostů.
45:23
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (5:4).
45:23
Druhým dnešním gólem se prosazuje Hél, který dorazil střelu Smičky.
43:38
Na tribuně se nachází 3 Prostějovské legendy Judas, Fica a Zabloudil.
40:00
40:00
34:32
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Jindřich Novák (4:4).
34:32
Zamečník přesnou střelou od mantinelu k tyči vyrovnává stav utkání.
31:35
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Zdeněk Fojt (4:3).
31:35
Klasická souhra Prostějova, kdy Z. Fojt nahrává Krnáčovi zpoza brány a ten se nemýlí. Prostějov otáčí dvěmi slepenými góly na 4:3.
30:39
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (3:3).
29:31
Za Šámotem opět zvoní tyč.
28:12
Hra se nyní přelévá z jedné strany nadruhou a k vidění je spousta šancí na obou stranách.
23:47
Hráči domácího týmu si v přesilovce vytvořili několik slibných šancí, ale bez efektu.
21:52
Vyloučen hráč Martin Macho družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hra na zemi.
20:00
20:00
18:1O
Král vybojoval míček na půli hřiště a do úniku sám na golmana vyslal posilu Jurkuláka, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil a snižuje stav utkání na 2:3.
18:10
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Ondřej Král (2:3).
16:23
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Chuděj bez asistence (1:3).
16:23
Po individuální ztrátě se přesnou střelou do šibenice prosazuje Chuděj.
12:47
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Chuděj, asistoval Jakub Zámečník (1:2).
12:47
Vedení na hole uničova vrací Chuděj po vyřešeném úniku 2 na 1 do prázdné brány.
11:02
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička bez asistence (1:1).
11:02
Stav utkání vyrovnává šutér Smička pohotovou ranou.
09:06
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Jindřich Novák (0:1).
09:06
Uničovský šikula Marčon se zjevil zcela sám před bránou a nekompromisní ranou do šibenice otevírá stav utkání.
07:48
Hráči Uničova jsou zatím v přesilovce velmi nebezpeční a nyní zvonila tyč.
06:26
Vyloučen hráč Michal Konečný družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
03:41
Vyloučen hráč David Hradil družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
01:40
Nebezpečnou střelou se prezentoval Chuděj
00:01
U dnešního utkání vás z onlinu zdraví Petr Frýda.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Adam Doušek; hráči v poli: Martin Mirga, Jindřich Novák, Šimon Glatter, Josef Veselík, Jakub Zámečník
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Jan Novák, Jan Hél, Libor Čmela, Jan Smička, Michal Vašut