4:3
2:1
- : -

Floorball Club FALCON - FBC Liberec B 7:6
15. Vojtěch Řádek, 21. Jiří Navrátil, 24. Jiří Navrátil, 29. Jakub Škrdla, 37. David Janáček, 50. Vojtěch Řádek, 59. Jakub Škrdla - 11. Dominik Šollar, 13. Petr Peřina, 25. Lukáš Růžička, 33. Jan Havrda, 40. Petr Peřina, 47. Jakub Pecháček; rozhodčí: Dominik Dolejš - Miroslav Tomeš; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Novák 13 - Michal Kurťák 14; po třetinách: 1:2, 4:3, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí FBC Liberec B - Pokud mám zhodnotit dnešní zápas, tak mi na to stačí jedno slovo...škoda! Soupeř na nás zahrál nepříjemný florbal a my se dlouho hledali, jak na to zahrát. Neproměnili jsme dost slušných šancí a soupeř trestal naše chyby. V závěru to už nevyšlo a dnes vítězí ten šťastnější. Soupeři gratulujeme a děkujeme za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích Floorball Clubu FALCON Vojtěcha Šícha - Do zápasu jsme nevstoupili dobře, chyběla nám koncentrace, nadělali jsme velké množství chyb. Nakonec se nám podařilo zápas otočit v náš prospěch a slavíme tak první vítězství v této soutěži. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
59:20
Vyloučen hráč Filip Radostný družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra rukou.
58:49
Timeout FBC Liberec B
58:26
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla bez asistence (7:6).
49:37
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek bez asistence (6:6).
48:31
Vyloučen hráč Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
46:00
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Pecháček, asistoval Marek Žagan (5:6).
40:00
Vyloučen hráč Jakub Došek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
39:36
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Peřina bez asistence (5:5).
36:05
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Jakub Hejzlar (5:4).
34:46
Vyloučen hráč Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:22
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Marek Žagan (4:4).
32:04
Vyloučen hráč Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
28:17
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Patrik Koníček (4:3).
24:49
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Růžička, asistoval Tomáš Richter (3:3).
23:09
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jiří Navrátil, asistoval Vojtěch Řádek (3:2).
20:40
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jiří Navrátil, asistoval Jakub Škrdla (2:2).
20:00
20:00
14:52
12:13
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Peřina, asistoval Sebastián Galbavý (0:2).
10:27
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Šollar z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Michal Kurťák; hráči v poli: Sebastián Galbavý, Jakub Pecháček, Jan Havrda, Marek Žagan, Petr Peřina
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Vojtěch Řádek, Jakub Škrdla, Jakub Hejzlar, Jiří Navrátil, Patrik Koníček