1:4
0:4
- : -

SK Meťák České Budějovice - SOKOLI Pardubice 2:15
16. Jindřich Zettner, 34. Marcel Řežáb - 8. Jan Stuchlík, 8. Petr Křinka, 9. Jan Stuchlík, 9. Jan Kubec, 12. Ondřej Ryšavý, 14. Ondřej Ryšavý, 14. Petr Křinka, 24. Petr Křinka, 28. Michal Smola, 29. Jakub Prášek, 31. Matyáš Mík, 45. Marek Macek, 49. Martin Fuňk, 50. Jan Kubec, 60. Vojtěch Rusin; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Grimbosch 68 - Jiří Malý 21; po třetinách: 1:7, 1:4, 0:4;
60:00
59:59
Komentář domácích: chybělo nám několik hráčů základní sestavy. Hráče chválím za předvedené nasazení a výkon.
59:27
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Vojtěch Rusin bez asistence (2:15).
56:16
Timeout SK Meťák České Budějovice
51:16
Komentář trenéra hostí Milana Randy: "Od začátku jsme diktovali tempo utkání a zaslouženě vyhráli. Děkujeme sympaticky hrajícímu soupeři za utkání ve fair-play atmosféře.
49:43
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Kubec, asistoval Ondřej Ryšavý (2:14).
48:12
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Martin Fuňk, asistoval Jan Nezval (2:13).
44:43
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Marek Macek, asistoval Jan Kubec (2:12).
40:00
40:00
36:37
Vyloučen hráč Marcel Řežáb družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
36:13
Vyloučen hráč Jan Kubec družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:54
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Marcel Řežáb bez asistence (2:11).
33:40
Vyloučen hráč Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
31:05
Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil Matěj Hladík.
30:06
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matyáš Mík, asistoval Vojtěch Rusin (1:11).
28:40
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jakub Prášek, asistoval Jan Stuchlík (1:10).
27:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Jan Nezval (1:9).
23:23
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Kryštof Hajník (1:8).
15:11
Vyloučen hráč Matěj Hladík družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
15:03
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jindřich Zettner, asistoval Tomáš Bezpalec (1:7).
13:23
13:22
Krásná akce týmu hostů proměněna.
13:14
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Ondřej Ryšavý, asistoval Jan Stuchlík (0:6).
11:16
Hosté neproměnili tutovou šanci na branku domácích.
11:15
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Ondřej Ryšavý, asistoval Jakub Prášek (0:5).
08:34
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Kubec bez asistence (0:4).
08:25
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Stuchlík, asistoval Jan Kubec (0:3).
07:21
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Martin Fuňk (0:2).
07:11
04:01
Tým domácích vstřelil tyč
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Jiří Malý; hráči v poli: Jan Nezval, Stefano Petric, Michal Smola, Matyáš Mík, Vojtěch Rusin
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Matěj Grimbosch; hráči v poli: Jan Tomaško, Martin Kořenský, Marcel Řežáb, Matěj Hladík, Jakub Jiráček