1:3
1:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Panthers Praha 4:6
5. Adam Stejskal, 9. Vladimír Buzický, 40. Matěj Švácha, 45. Adam Stejskal - 12. Lukáš Vejlupek, 19. Jan Waldhauser, 23. Karel Petrák, 34. Jakub Žiška, 36. Karel Petrák, 58. Michael Kočandrle; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 5:7; využití: 1:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Daniel Dolák 26 - Dominik Moravec 18; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): kvalita v útoku Panterů je skvělá, dobrou obranou jsme ji trochu eliminovali, ale na výsledek to nestačilo. Škoda druhé třetiny, kdy jsme byli slabší a měli obrovské množství ztrát. Jinak super zápas, děkujeme za něj a těšíme se na další!
60:00
Komentář trenéra hostů (Míka Patrik): Pouze ve druhé třetině jsme předvedli naši hru, kdy jsme si vytvářeli spoustu šancí. Bohužel kvůli nízké produktivitě , polevení v koncentraci a zbytečným vyloučením jsme Slavii vrátili do hry. Díky soupeři za skvělý zápas ze vysokém tempu.
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 7 - Panthers 12, celkem 22 - 32
60:00
59:58
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
59:58
Vyloučen hráč Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
59:48
Vyloučen hráč Michael Kočandrle družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
57:36
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
57:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Jaroslav Petrák (4:6).
44:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Filip Blažek (4:5).
40:34
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Slavia 6 - Panthers 12
40:00
39:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Filip Blažek (3:5).
37:31
Vyloučen hráč Filip Hajžman družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
37:31
Vyloučen hráč Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
35:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jan Waldhauser (2:5).
33:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Žiška, asistoval David Mašát (2:4).
31:50
Vyloučen hráč Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
26:36
Vyloučen hráč Michal Derevlanyj družstva Panthers Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:33
20:00
Vyloučen hráč Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Slavia 9 - Panthers 8
20:00
18:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Kryštof Novotný (2:2).
14:33
Vyloučen hráč Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
11:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Filip Hajžman (2:1).
09:07
Vyloučen hráč Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vladimír Buzický bez asistence (2:0).
05:25
Vyloučen hráč Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
04:40
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Dominik Moravec; hráči v poli: Zdeněk Prokůpek, Kryštof Novotný, Karel Petrák, Matouš Hrubý, Jan Waldhauser
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Matěj Švácha, Filip Blažek, Adam Stejskal, Jakub Mikolášek, Patrik Med