5:0
1:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:2
26. Alex Dokládal, 30. Ondřej Valeš, 32. Martin Malý, 39. Jiří Suchomel, 40. Jakub Ruč, 50. Jiří Suchomel - 10. Ondřej Pavlík, 14. Jaroslav David; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Adam Lysák 24 - Kristián Konečný 18; po třetinách: 0:2, 5:0, 1:0;
60:00
Střely ve třetí třetině 9:12 (24:26)
60:00
Komentář trenéra hostí: Snadné góly v úvodu třetiny nás uspaly. Zápas nám utekl absolutně nezvládnutou druhou třetinou, kdy jsme nedokázali zbrzdit soupeře na úrovni srovnání skóre a nechali jsme se snadno přehrávat. Pustili jsme soupeře do laufu, ve kterém odskočil. Už jsme nedokázali reagovat.
60:00
Komentář trenéra domácích 1/2: "Už od první minuty utkání jsme na hřišti bojovali o každý míček. Soupeř sice v první třetině lehce gólově odskočil, ale v druhé třetině to začalo padat nám. Po zbytek zápasu jsme víceméně kontrolovali hru a došli si pro zasloužené vítězství."
60:00
Komentář trenéra domácích 2/2: "Chválím všechny hráče, hlavně jejich přístup a nasazení po celých 60 minut zápasu. Stejně musíme zítra vstoupit do druhého derby. Díky soupeři za utkání a fanouškům za atmosféru na hale."
50:54
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:09
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Martin Karpíšek (6:2).
48:40
Synek se ocitl sám před brankou, bohužel z toho byl i on zmatený a netrefuje
46:50
Kouřil prověřil Konečného
46:17
Vyloučen hráč Martin Noháček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
39:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Ruč, asistoval Tomáš Vejmělka (5:2).
38:09
Suchomel na bližší tyč
38:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Štěpán Kouřil (4:2).
35:31
Hattrick opět nevyužil přesilovku
33:31
Vyloučen hráč Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
31:36
Kos dal cross na Malého, ten nekompromisně z pokleku střílí
31:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Malý, asistoval Ondřej Kos (3:2).
31:11
Obrovská radost po Procházkově bloku. Yes,yes!
29:30
Synek našel zpoza brány úplně volného Valeše na středu
29:29
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Valeš, asistoval Patrik Synek (2:2).
28:01
Domácí v plném počtu
26:01
Vyloučen hráč Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:19
Dokládalova střela minula prvního hráče, poté doletěla až do šibenice
25:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Alex Dokládal, asistoval Ondřej Kos (1:2).
23:00
Synek se sklouzl po břiše jen aby zblokoval střelu, úspěšně
20:58
Lajna Kadlec, Suchomel a Kouřil se tlačí do branky co to jde, ale míček nespolupracuje
13:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval Matěj Bednář (0:2).