3:8
3:5
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - Kanonýři Kladno 7:18
12. Matyáš Kronovetr, 26. Viktor Chaloupka, 32. Štěpán Vácha, 35. Petr Šimon, 57. Kilián Hejtmánek, 59. Jakub Kýr, 60. Viktor Chaloupka - 4. Matyáš Bachmaier, 5. Matěj Čika, 5. Jakub Bohuslávek, 13. Matěj Zíka, 14. Matyáš Bachmaier, 23. Vojtěch Novák, 26. Milan Všetečka, 27. Hugo Hübner, 30. Tomáš Bubeník, 30. Daniel Šebela, 31. Milan Všetečka, 34. Vojtěch Novák, 38. Tomáš Bubeník, 41. Matěj Zíka, 46. Daniel Šebela, 52. Matěj Zíka, 53. Matěj Čika, 57. Dominik Prudil; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 5:2; využití: 2:4; diváků: 45; zásahy brankářů: Samuel Stündl 12 - Libor Domkař 16, Jiří Vondra 5; po třetinách: 1:5, 3:8, 3:5;
60:00
Komentář ttrenéra hostí: Může nás těšit počet vstřelených gólů, ale herně jsme nebyli dobří a do dalších zápasů bude třeba výrazně přidat. Startu jsme svými chybami vytvořili spoustu laciných šancí.
60:00
Komentář trenéra domácích: Naši hráči by v této soutěži měli primárně sbírat zkušenosti. Doufám, že se už brzo z vlastních chyb poučíme, protože množství chyb, které produkujeme je do nebe volající.
60:00
59:21
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Viktor Chaloupka, asistoval Ondřej Peterka (7:18).
58:07
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jakub Kýr bez asistence (6:18).
56:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Prudil bez asistence (5:18).
56:19
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Kilián Hejtmánek, asistoval Ondřej Peterka (5:17).
54:57
Vyloučen hráč Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
52:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Čika, asistoval Jakub Svoboda (4:17).
51:51
Timeout Kanonýři Kladno
51:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Zíka, asistoval Matyáš Bachmaier (4:16).
51:31
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Vondra družstva Kanonýři Kladno
50:33
Vyloučen hráč Petr Šimon družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:35
První nevyužitá přesilovka Kladna. Start se ubránil.
45:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniel Šebela, asistoval Matěj Čika (4:15).
42:57
Vyloučen hráč Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
40:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Zíka, asistoval Jakub Bohuslávek (4:14).
40:00
Vyloučen hráč Adam Rychlý družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
Počet střel v 2. části: 10:11
40:00
37:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Bubeník, asistoval Jakub Bohuslávek (4:13).
36:04
Vyloučen hráč Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Petr Šimon, asistoval Tomáš Kuzma (4:12).
33:03
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Daniel Šebela (3:12).
31:58
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Štěpán Vácha, asistoval David Vondra (3:11).
31:58
Řehy zřejmě hráče skutečně polil živou vodou Start vybojoval přesilovvku soustředěně vykřesal naději
30:36
Vyloučen hráč Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
30:11
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
30:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Filip Sochor (2:11).
30:11
Trenér Startu má teď svým svěřenců asi dost co říci. na druhou stranu Kladno má výraznou věkovou i hmotnostní převahu, která se černožlutým obtíkžně přetlačuje.
29:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniel Šebela, asistoval Lukáš Spurný (2:10).
29:32
29:12
Vyloučen hráč Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hra bez hokejky.
26:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Hugo Hübner, asistoval Matěj Zíka (2:8).
26:25
A navyšuje.
25:42
25:42
Tak ne, Kladno si rychle bere bodový rozdíl zpět.
25:18
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Viktor Chaloupka, asistoval Štěpán Vácha (2:6).
25:18
Start ožívá Viktorovým víkem.
22:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Libor Domkař (1:6).
22:26
Nedáš dostaneš. Hejtmánek s Kýrem se pokusili ohrozit Domkáře, ten však rychle vyhodil na nováka, který sám vymíchal Stundla.
20:00
20:00
Počet střel v 1. části: 9:13
20:00
19:55
Zlesák se projel kladneským lesem, ale ke střele se už nedostal.
18:55
Svobodovy pokusy likviduje černožlutá obrana
16:31
Hübner provětral basketbalový koš v rohu.
14:11
Kýr v rohu obral Bubeníka,
13:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Jakub Bohuslávek (1:5).
13:39
Startu se dnes nedaří.
12:47
Odpověď Kladna na sebe nenechala dlouho čekat.
12:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Zíka, asistoval Hugo Hübner (1:4).
11:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Matyáš Kronovetr, asistoval Petr Šimon (1:3).
11:31
Parádní akce Matyáše Kronovetra, který nekompromisně zavěsil do Kladenské sítě.
07:26
Molhanec zkouší, Stündl vyráží
06:22
Zlesákův únik s nahrávkou na Vondru, míč však končí na nohou kladenského golmana.
04:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek bez asistence (0:3).
04:26
Po úvodním otukávání kty bylo kaldno více na míči, ale střel měl více Start, Kladno v rychlém sledu trefilo třikrát Stündlovi za záda. Domácí musí začít pracovat.
04:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Čika, asistoval Vojtěch Novák (0:2).
03:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Filip Sochor (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Milan Všetečka, Filip Molhanec, Jakub Bohuslávek, Matyáš Bachmaier, Filip Sochor
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Samuel Stündl; hráči v poli: Ondřej Peterka, Ondřej Zlesák, David Vondra, Jakub Kýr, Kilián Hejtmánek