0:5
0:4
- : -

FK Slovan J.Hradec - ACEMA Sparta Praha UNYP 0:15
8. Martin Dolejš, 9. Adam Šimek, 10. Michael Řehák, 14. Jan Kos, 15. Patrik Černý, 20. Michael Řehák, 26. Lukáš Dubský, 28. Jan Kos, 34. Michael Řehák, 34. Jakub Mühlfait, 39. Adam Kocián, 46. Adam Šimek, 50. Adam Kocián, 50. Michael Řehák, 52. Jan Josef Brychta; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Petr Vitoň 12 - Roman Nový 6; po třetinách: 0:6, 0:5, 0:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Šmída: Soupeř o třídu lepší. Zbytečné chyby chyby, které nás stály menší příděl. Škoda neproměněných šancí. Děkujeme soupeři.
60:00
Komentář trenéra hostů Marka Vojty: Dařilo se nám vytvářet pěkné akce a kombinace, které se musely divákům líbit. Vysoký standard jsme předvedli v každém závěru třetin. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:58
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
59:58
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra bez hokejky.
53:56
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
51:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Michael Řehák (0:15).
49:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (0:14).
49:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Adam Šimek (0:13).
45:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Adam Kuchynka (0:12).
40:00
40:00
Střely domácí: 2 Střely hosté: 6
40:00
38:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Lukáš Dubský (0:11).
33:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Mühlfait, asistoval Martin Dolejš (0:10).
33:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Matěj Eisenkolb (0:9).
27:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kos, asistoval Vojtěch Krupička (0:8).
26:41
Vyloučen hráč Tomáš Dibelka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (0:7).
20:00
20:00
Střely domácí: 1 Střely hosté: 13
20:00
19:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Jan Josef Brychta (0:6).
14:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Patrik Černý, asistoval Matěj Eisenkolb (0:5).
13:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kos, asistoval Martin Dolejš (0:4).
09:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák bez asistence (0:3).
08:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Tomáš Dibelka (0:2).
07:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Dolejš, asistoval Jakub Mühlfait (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Adam Kocián, Daniel Fišer, Adam Šimek, Tomáš Dibelka, Josef Sedláček
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Vitoň; hráči v poli: Vojtěch Bartoň, Jan Šimic, Jakub Jindra, Roman Sedlák, Tomáš Štibich