3:2
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FBC ČPP OSTRAVA 4:9
21. Jan Pavelec, 50. Jakub Holiš, 52. Jakub Holiš, 53. Adam Jiříček - 5. Jakub Češek, 18. Nikodem Gawronski, 25. Daniel Chatrný, 26. Nikodem Gawronski, 27. Daniel Chatrný, 31. Michal Šubert, 32. Filip Šubert, 47. Daniel Chatrný, 59. Nikodem Gawronski; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 39 - Ivo Sikora 7, Vít Lukáč 17; po třetinách: 0:2, 1:5, 3:2;
60:00
59:59
Střely po 3.třetině: Zlín - 15, Ostrava - 20
59:59
Komentář trenéra hostů Josefa Gregy: Zápas za rozhodnutého stavu jsme trochu pustili, co se týče do obrany ve 3.třetině. Zítra nás čeká těžký zápas, ve kterém si takové volno na posledních 20 minut nemůžeme dovolit. Děkujeme soupeři i rozhodčím za utkání a těšíme se na odvetu příští týden.
59:59
Komentář trenéra domácích Lukáše Ondrouška: V dnešním zápase se projevily zkušenosti soupeře z těžkých zápasů. Dokázali udržet chladnou hlavu a být nekompromisní v zakončení. Náš výkon postupně gradoval a jsem hrdý na kluky co v zápase předvedli.
59:53
Vyloučen hráč Jan Marcoň družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání.
58:51
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikodem Gawronski bez asistence (4:9).
57:29
Timeout Zlín Lions
57:29
Vyloučen hráč Filip Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
52:49
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adam Jiříček, asistoval Jan Pavelec (4:8).
51:25
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Holiš, asistoval Jakub Maršálek (3:8).
49:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Holiš, asistoval Jan Marcoň (2:8).
48:34
Vyloučen hráč Filip Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
46:07
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Adam Mikoláš (1:8).
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: Zlín - 6, Ostrava - 14
40:00
31:41
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Filip Šubert, asistoval Daniel Chatrný (1:7).
30:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Šubert, asistoval Nikodem Gawronski (1:6).
29:18
Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil Jan Marcoň.
26:14
25:46
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikodem Gawronski, asistoval Dalibor Baláš (1:4).
24:01
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Jakub Češek (1:3).
20:34
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Pavelec, asistoval Adam Jiříček (1:2).
17:55
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikodem Gawronski, asistoval Marek Tomanec (0:2).
09:41
Vyloučen hráč Jan Pavelec družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:19
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Češek, asistoval Daniel Chatrný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Martin Kašík, Adam Mikoláš, Daniel Chatrný, Richard Pum, Jakub Češek
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Miroslav Steiger; hráči v poli: Radomír Bureš, Tadeáš Volf, Jan Pavelec, Adam Jiříček, Jan Marcoň