1:6
0:3
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - PSN Tatran Střešovice 1:13
23. Šimon Vacek - 6. Matěj Švarc, 15. Vojtěch Wojnar, 16. Matěj Šebek, 18. Vojtěch Wojnar, 23. Ondřej Papoušek, 25. Vojtěch Wojnar, 32. Matěj Švarc, 34. Ondřej Papoušek, 36. Martin Pretl, 37. Matěj Šebek, 44. Martin Pretl, 51. Filip Eliáš, 60. Vojtěch Wojnar; rozhodčí: Jan Čečetka - Václav Křepelák; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Petr Linhart 28 - Jan Buzík 12; po třetinách: 0:4, 1:6, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Jakuba Menharta: Soupeř příjemně překvapil aktivitou s jakou do zápasu naskočil. V průběhu utkání už se potom projevil menší počet hráčů a slabší kondice. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Kryštof Maňour (1:13).
58:14
Vyloučen hráč Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování hokejky.
50:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Eliáš, asistoval Vojtěch Wojnar (1:12).
45:31
Vyloučen hráč Kryštof Maňour družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl, asistoval Matyáš Padevět (1:11).
40:00
40:00
36:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Šebek, asistoval Tomáš Kuchyňa (1:10).
35:51
33:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Vojtěch Wojnar (1:8).
31:14
Vyloučen hráč Filip Píše družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Švarc, asistoval Martin Pretl (1:7).
30:21
Vyloučen hráč Marek Filcsák družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
24:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Ondřej Papoušek (1:6).
22:52
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Jakub Škoda (1:5).
22:17
20:00
20:00
17:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar bez asistence (0:4).
15:16
14:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Filip Eliáš (0:2).
11:05
Vyloučen hráč Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
05:22
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Švarc, asistoval Vojtěch Kún (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čečetka a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Vojtěch Kún, Matěj Švarc, Matyáš Padevět, Adam Kučera, Martin Pretl
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Petr Linhart; hráči v poli: Lukáš Turek, Aleš Bednář, Tomáš Nývlt, Matěj Labík, Lukáš Zajiček