2:2
1:1
- : -

BLACK ANGELS - FB Hurrican Karlovy Vary 7:6
8. Jan Prošek, 12. Jan Muller, 12. Štěpán Kostrhún, 15. Jakub Vaněk, 29. Jan Michálek, 39. Thomas Heřmanský, 43. Thomas Heřmanský - 5. Martin Prokopec, 11. Adam Zahraj, 12. Ondřej Ančinec, 30. Filip Nevšímal, 31. Ondřej Ančinec, 44. Martin Prokopec; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jan Blaho 15 - Martin Mičiak 19; po třetinách: 4:3, 2:2, 1:1;
60:02
Komentář trenéra Black Angels pana Tučka: Velice vyrovnaný zápas, který mohl být rozhodnut mnohem dřív, kdybychom využívali šance. Naše první výhra v kvalifikaci věřím, že nás to nakopne k lepším výsledkům. Děkuji domácím divákům za podporu.
60:01
Komentář trenéra FB Hurrican Karlovy Vary: pana Závory: Dnes pro nás velmi těžký zápas. Ovlivnilo nás hodně vlivů a to se podepsalo do úvodu zápasu. Bojovný výkon nám pomohl se dostat zpátky do hry. Škoda závěrečného tlaku, kdy jsme neproměnili šance a soupeř si dokráčel pro vítězství. Děkujeme soupeři a fanouškům za utkání.
43:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Martin Krejčí (7:6).
43:36
Vary skórují ve hře 4 na 4
43:04
Vyloučen hráč Michal Szappanos družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
42:26
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Jan Muller (7:5).
41:59
Vyloučen hráč Václav Veverka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
41:59
Na středu hřiště jsme mohli vidět hlavičku a hned poté vyloučení na 2 minuty za sekání
38:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Matouš Burian (6:5).
38:25
Heřmanský zvyšuje těsně před sirénou na 6:5
36:19
Hráči hostů šli tři sami na Blaha, ten ale bravůrně chytá
35:00
Veverka zkušeně zpracoval balónek a dostal se do střelecké pozice, střela poznala ale jen mantinel
34:20
Čejka těsně vedle
34:15
Na hřiště naskakuje Dan Fitzsimon a hned se tempo stupňuje, dvě střely do statistik jsou znát
32:30
Hra je teď nahoru dolu
30:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Vojtěch Bigas (5:5).
29:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Filip Nevšímal, asistoval Martin Prokopec (5:4).
29:32
Filip Nevšímal dává ze samostatného úniku gól, Blaho neměl šanci
28:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Michálek, asistoval Vojtěch Doucha (5:3).
28:11
Nekompromisní střela ze středu od Michálka
24:30
Vyloučen hráč Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
14:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Vaněk, asistoval Vilém Doležal (4:3).
14:11
Bleci jdou do vedení, Vilém Doležal přidává svůj druhý bod
14:11
Vaněk nekompromisně do víka.
11:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Adam Zahraj (3:3).
11:44
Během 40 vteřin zde máme hned 3 góly, utkání začíná nabírat tempo
11:44
Vary vyrovnávají na 2:2
11:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Jan Michálek (3:2).
11:19
Michálek ve standartní situaci nahrává Kostrhúnovi, který otáčí skóre zápasu.
11:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Muller, asistoval Matouš Burian (2:2).
11:04
Muller doklepává přihrávku Buriana a stav je vyrovnaný.
10:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Ondřej Ančinec (1:2).
10:28
Vary jdou z přečíslení do vedení
07:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Prošek, asistoval Vilém Doležal (1:1).
07:56
Máme tu druhou branku, stav utkání je 1:1
05:49
Vojtěch Doucha se dostal do výborné střelecké pozice, trefil ale pouze brankovou konstrukci
04:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Filip Nevšímal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Martin Mičiak; hráči v poli: Vojtěch Bigas, Petr Nöbauer, Ondřej Ančinec, Štěpán Maaz, Adam Zahraj
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Karel Urban, Jan Muller, Marek Čejka, Matouš Burian