0:1
2:2
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - Kanonýři Kladno 2:3
32. Petr Šimon, 38. David Vondra - 19. Ferdinand Tomášek, 31. Jakub Lahoda, 44. Ferdinand Tomášek; rozhodčí: Petr Neumaier - Petr Kopta; vyloučení: 4:1 + Štěpán Křeček 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Stříteský 17 - Martin Procházka 13; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:2;
45:01
Komentář trenéra hostí Stanislava Mináře: Zasloužené vítězství, po celý zápas jsme byli lepší v herních principech, měli jsme lepší pohyb na hřišti a na útočné polovině jsme byli nebezpečnější než soupeř. V závěru, díky mnoha okolnostem, zasloužená odměna v podobě vítězného gólu. V příštím zápase chceme být ještě lepší a gólovější.
45:01
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: Utkání mohli vyhrát oba týmy. Kladno bylo lepší v práci s míčkem, ale my jsme slušně bránili a z brejků jsme měli dost šancí, abychom zápas vyhráli. Bohužel tradičně netrefujeme branku.
45:00
44:45
Timeout Kanonýři Kladno
43:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ferdinand Tomášek bez asistence (2:3).
43:04
Vyloučen hráč Jindřich Lego družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
41:52
Vyloučen hráč Štěpán Křeček družstva Kanonýři Kladno na 5 minut za hrubost.
37:33
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil David Vondra bez asistence (2:2).
31:37
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Petr Šimon, asistoval Jakub Kýr (1:2).
31:14
Vyloučen hráč Jakub Šmíd družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:14
Vyloučen hráč Michal Dvořák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
30:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Lahoda, asistoval Petr Burgr (0:2).
30:00
30:00
18:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ferdinand Tomášek bez asistence (0:1).
18:40
Vyloučen hráč Teodor Jireš družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:22
Vyloučen hráč Petr Šimon družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Jakub Šolle, Jakub Lahoda, Jan Trkovský, Štěpán Křeček, Petr Burgr
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Adam Stříteský; hráči v poli: Jakub Kýr, Filip Mašek, David Vondra, Adam Rychlý, Petr Šimon