0:1
1:2
- : -

FBC Dobruška - SOKOLI Pardubice 3:3
3. Jakub Hejhal, 11. Jakub Hejhal, 41. Lukáš Prause - 23. Sebastian Ševeček, 40. Michal Puchner, 41. Petr Kvasil; rozhodčí: Jaroslav Verner - Milan Baloun; vyloučení: 1:3 + Adham El Walily 5; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Josef Štach ? - Vojtěch Ujec ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:2;
45:00
44:59
Trenér SOKOLI Pardubice: Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
44:59
Trenér FBC DObruška: Děkuji soupeři, divákům a rozhodčím. Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách
40:39
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Petr Kvasil, asistoval Tomáš Belej (3:3).
40:03
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Lukáš Prause bez asistence (3:2).
39:52
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Michal Puchner, asistoval František Kadavý (2:2).
30:00
30:00
29:04
Vyloučen hráč František Kadavý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
29:04
Vyloučen hráč Adam Jakubský družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost.
23:07
Vyloučen hráč Adham El Walily družstva SOKOLI Pardubice na 5 minut za hrubost.
22:57
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Sebastian Ševeček, asistoval Tomáš Hanousek (2:1).
15:00
15:00
14:51
Vyloučen hráč Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:13
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jakub Hejhal, asistoval Adam Průša (2:0).
03:11
Vyloučen hráč Michal Puchner družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
02:03
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jakub Hejhal, asistoval Adam Jakubský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Verner a Milan Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: David Strnádek, Patrik Záruba, Jan Sedlák, Lukáš Drahný, Sebastian Ševeček
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Josef Štach; hráči v poli: Lukáš Prause, Adam Pekárek, Tomáš Ouhrabka, Adam Průša, Jan Štach