2:1
3:0
- : -

Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno 9:3
3. Jakub Hanzelka, 6. Ibrahim Burda, 13. Jakub Továrek, 14. Ondřej Fritz, 17. Ondřej Fritz, 19. Ondřej Fritz, 34. Adam Doupovec, 36. Anna Brucháčková, 45. Jiří Dorazil - 5. Tomáš Jančařík, 11. David Sláma, 25. Michal Malec; rozhodčí: Michal Pazderník - Jan Pacal; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Koudelka 21 - Matěj Buršík 26; po třetinách: 4:2, 2:1, 3:0;
45:00
44:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jiří Dorazil bez asistence (9:3).
35:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Brucháčková, asistoval Richard Kalousek (8:3).
33:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Doupovec, asistoval Adam Vágner (7:3).
32:50
Vyloučen hráč Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
27:15
Vyloučen hráč David Sláma družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
24:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Michal Malec, asistoval Marek Zapletal (6:3).
22:36
Vyloučen hráč Martin Svatoň družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Fritz, asistoval Radim Švábík (6:2).
16:35
15:00
15:00
13:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Fritz, asistoval Jakub Hanzelka (4:2).
12:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Továrek, asistoval Radim Švábík (3:2).
10:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sláma, asistoval Marek Zapletal (2:2).
08:18
Vyloučen hráč Tomáš Zeisel družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:05
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ibrahim Burda, asistoval Jan Morávek (2:1).
04:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Jančařík, asistoval Matěj Němec (1:1).
02:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Hanzelka, asistoval Radim Švábík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Jan Pacal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Michal Malec, David Sláma, Jakub Gheorghe, Tomáš Zeisel, Marek Zapletal
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Martin Koudelka; hráči v poli: Adam Doupovec, Jan Morávek, Adam Vágner, Ondřej Fritz, Jakub Továrek