1:2
1:4
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:8
18. Lukáš Pobořil, 42. Lukáš Pobořil - 14. Ondřej Jankovský, 14. Filip Szemla, 17. Lukáš Fukala, 23. Jakub Galia, 35. Tomáš Řihák, 38. Tomáš Abík, 44. Tomáš Abík, 45. Viktor Karásek; rozhodčí: Filip Fňukal - Filip Vrchovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi ? - Ondřej Glogar ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:4;
45:00
Komentář trenéra hostů: Jsem rád, že kluci po takové době bez florbalu podali koncentrovaný výkon, který nám zajistil 3 body do tabulky a ukázal na čem máme dále pracovat. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
44:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktor Karásek, asistoval Ondřej Jankovský (2:8).
43:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Abík, asistoval Tomáš Řihák (2:7).
41:16
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
41:16
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval David Slončík (2:6).
37:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Abík, asistoval Lukáš Fukala (1:6).
34:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Řihák, asistoval Ondřej Jankovský (1:5).
33:36
Vyloučen hráč Marek Zabral družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
22:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Galia, asistoval Václav Richtár (1:4).
17:52
16:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Fukala, asistoval Dan Peterek (0:3).
15:00
15:00
13:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Szemla, asistoval Lukáš Fukala (0:2).
13:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Nikolas Vizváry (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Fňukal a Filip Vrchovský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Ondřej Glogar; hráči v poli: Jakub Galia, Ondřej Jankovský, Václav Richtár, Nikolas Vizváry, Tomáš Řihák
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Jindřich Žalud, Maxim Grega, David Slončík, Matěj Přindiš, Lukáš Pobořil