2:1
1:0
- : -

FbC Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 5:3
11. Filip Brejcha, 13. Lukáš Klouček, 21. David Štaier, 28. Tomáš Jerge, 36. Radim Bleha - 5. David Špaček, 10. Lukáš Rázl, 26. Lukáš Rázl; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Milan Baloun; vyloučení: 2 + Tomáš Jerge OS:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Moravec ? - Adam Poláček ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:0;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích T. Krejčího: S utkáním jsme spokojeni jen z výsledku, ale musíme se zlepšit ve všech aspektech co po nich chceme. Jsme rádi za 6 bodů z dnešního turnaje. Soupeři děkuji za super konfrontaci.
44:59
Komentář trenéra Náchoda: Děkuji.
44:21
Vyloučen hráč Tomáš Jerge družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
44:21
Vyloučen hráč Tomáš Jerge družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
44:21
Vyloučen hráč Tomáš Jerge družstva FbC Hradec Králové - osobní trest.
35:16
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Bleha, asistoval Patrik Strejcius (5:3).
30:00
30:00
27:31
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Jerge, asistoval Martin Cupal (4:3).
25:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Matěj Hnízdil (3:3).
20:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Štaier, asistoval Filip Nerad (3:2).
15:00
15:00
12:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Klouček, asistoval Filip Brejcha (2:2).
10:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Brejcha, asistoval Lukáš Klouček (1:2).
09:45
04:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Váňa a Milan Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Poláček; hráči v poli: Vojtěch Železo, Matěj Hnízdil, Jiří Jebavý, David Špaček, Lukáš Rázl
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Jakub Moravec; hráči v poli: Šimon Bezpalec, Patrik Strejcius, Radim Bleha, Filip Nerad, David Štaier