2:3
0:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:7
20. Jakub Drga, 26. Ondřej Valeš - 2. Vilém Bednařík, 6. František Blažek, 21. Jakub Čech, 21. Jakub Čech, 29. František Blažek, 39. Martin Král, 44. Martin Král; rozhodčí: Jan Pacal - Josef Pařízek; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 18 - Jakub Pechura 32; po třetinách: 0:2, 2:3, 0:2;
45:00
43:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Král, asistoval Tadeáš Hoch (2:7).
42:15
Vyloučen hráč Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
38:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Král, asistoval Václav Bajko (2:6).
36:39
Vyloučen hráč František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
33:55
Vyloučen hráč František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
30:58
Vyloučen hráč Jakub Čech družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
28:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil František Blažek, asistoval Tadeáš Hoch (2:5).
25:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Valeš, asistoval Patrik Synek (2:4).
24:47
Vyloučen hráč Vilém Bednařík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Čech, asistoval František Blažek (1:4).
20:19
Vyloučen hráč Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
20:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Čech, asistoval Václav Bajko (1:3).
19:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Drga, asistoval Lukáš Boček (1:2).
15:00
15:00
05:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil František Blažek, asistoval Jakub Čech (0:2).
01:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vilém Bednařík, asistoval David Přibil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Pacal a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Matěj Szabó, Daniel Málek, David Sedláček, Martin Král, David Přibil
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Šimon Večeřák; hráči v poli: Alex Dokládal, Martin Malý, Ondřej Kos, Ondřej Valeš, Patrik Synek