3:1
0:1
- : -

Torpedo Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 4:6
5. Jan Warcholek, 18. Matěj Pezda, 25. Matěj Pezda, 28. Samuel Řezáč - 7. Jiří Kokeš, 11. Jakub Ondrůšek, 13. Vojtěch Pavlík, 14. Adam Štourač, 29. Jiří Kokeš, 45. Vladislav Šeďa; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Kvapil; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Martin Funiok ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 1:4, 3:1, 0:1;
45:00
44:54
Vyloučen hráč Matěj Pezda družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
44:27
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vladislav Šeďa, asistoval Adam Štourač (4:6).
40:53
Vyloučen hráč Michal Procházka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:45
Timeout Torpedo Havířov
30:00
30:00
28:51
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jiří Kokeš, asistoval Tomáš Svačina (4:5).
27:18
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Tomáš Poruba (4:4).
25:41
Vyloučen hráč Jan Pavelka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
24:16
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Pezda, asistoval Jan Warcholek (3:4).
17:26
15:00
15:00
13:06
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Adam Štourač, asistoval Michal Procházka (1:4).
12:06
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vojtěch Pavlík, asistoval Antonín Žůrek (1:3).
10:48
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Ondrůšek, asistoval Jan Pavelka (1:2).
06:40
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jiří Kokeš bez asistence (1:1).
04:32
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Jan Warcholek, asistoval Samuel Řezáč (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Alexandr Pujin; hráči v poli: Michal Procházka, Nikolas Šilhák, Tomáš Brázdil, Adam Štourač, Vojtěch Trenz
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Martin Funiok; hráči v poli: Vojtěch Petřík, Samuel Řezáč, Jan Warcholek, Matěj Pezda, Tomáš Poruba