2:1
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - FBC SLOVÁCKO 4:5
17. Antonín Krčmář, 22. Marek Hanus, 39. Matěj Rada, 39. Matěj Rada - 2. Tomáš Tuhý, 5. Adam Buček, 26. Adam Buček, 27. Tomáš Tuhý, 42. Dominik Ševčík; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Maródi ? - Radim Šenkeřík ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:1;
45:00
43:40
Timeout FBC Hranice
43:40
Vyloučen hráč Marek Hanus družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
41:52
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Dominik Ševčík bez asistence (4:5).
38:39
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Matěj Rada, asistoval Lubomír Kratochvíl (4:4).
38:23
30:00
30:00
26:28
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Tomáš Tuhý, asistoval Maxmilián Čech (2:4).
25:00
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Buček, asistoval Maxmilián Čech (2:3).
24:58
Vyloučen hráč Magdaléna Ondruchová družstva FBC Hranice na 2 minuty za špatné střídání.
23:23
Timeout FBC SLOVÁCKO
21:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hanus bez asistence (2:2).
17:31
Vyloučen hráč Lubomír Kratochvíl družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování hokejky.
16:54
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Antonín Krčmář, asistoval Lubomír Kratochvíl (1:2).
15:00
15:00
04:46
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Buček, asistoval Pavel Jančo (0:2).
02:35
Vyloučen hráč Martin Rokyta družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za blokování hokejky.
01:15
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Tomáš Tuhý, asistoval Jakub Krchňáček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Dolíhal a Daniel Galanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO: brankář: Radim Šenkeřík; hráči v poli: Jakub Krchňáček, Tomáš Tuhý, Ondřej Sýkora, Dominik Ševčík, Adam Hájek
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Tomáš Maródi; hráči v poli: Matěj Rada, Lubomír Kratochvíl, Adéla Javůrková, Antonín Krčmář, Ondřej Millian