1:1
1:3
- : -

Kanonýři Kladno - Florbal Ústí 3:5
5. Štěpán Křeček, 22. František Jílek, 41. Šimon Procházka - 7. Jan Samuel Polák, 30. Tomislav Matějka, 35. Tomislav Matějka, 41. Aleš Vlach, 44. Jan Vondruška; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Petr Neumaier; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 12, Martin Procházka 1 - Lukáš Landa 22; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:3;
45:01
Komentář týmu domácích Stanislava Mináře: V zápase jsme byli velmi slabí při hře s mičkem a hlavně při přihrávkách, ty jsme často házeli. Zároveň jsme byli nedisciplinovaní v obranném rozestavení. Zápas jsme zbytečně ztratili ve 3. třetině, tam jsme odešli fyzicky. Mrzí mě ta ztráta, neboť jsme to dnes soupeři spíše darovali. Za 14 dní se vrátíme silnější!
45:00
43:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Vondruška z trestného střílení (3:5).
43:02
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Procházka družstva Kanonýři Kladno
40:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Aleš Vlach, asistoval Tomislav Matějka (3:4).
40:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Šimon Procházka, asistoval Martin Procházka (3:3).
36:19
Vyloučen hráč Dominik Horák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
36:19
Vyloučen hráč Vilém Vrzala družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
34:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Tomislav Matějka, asistoval Jan Dobosz (2:3).
30:00
30:00
29:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Tomislav Matějka, asistoval Ondřej Hubka (2:2).
21:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil František Jílek bez asistence (2:1).
15:00
15:00
06:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Samuel Polák z trestného střílení (1:1).
04:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Štěpán Křeček, asistoval Jakub Lahoda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Petr Neumaier.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Lukáš Landa; hráči v poli: Jan Dobosz, Jan Vondruška, Aleš Vlach, Tomislav Matějka, Marek Chroustovský
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Jakub Šolle, Jakub Lahoda, Štěpán Křeček, Petr Burgr, Jan Trkovský