2:3
0:1
- : -

FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA 4:5
14. Nela Kočvarová, 20. Veronika Bímová, 27. Veronika Bímová, 34. Nela Kočvarová - 3. Michaela Klvaňová, 22. Natálie Hurníková, 22. Nela Blažková, 35. Vendula Schindlerová, 51. Karolína Bínová; rozhodčí: Michael Zeman - Šimon Kořínek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Monika Benková 11 - Magdaléna Hrišková 25; po třetinách: 2:1, 2:3, 0:1;
60:00
Střely v 3.třetině FbŠ Bohemians x FBC ČPP Ostrava 11 x 5
60:00
Komentář trenéra hostů (Pasecký): Klasický úvod sezóny. První třetina nejistá z obou stran, v druhé se to rozjelo, že trenéři obou stran byli v nrevech. Třetí třetinu na začátku ovládla Bohemka, ale neproměnila, což se povedlo nám. Pak to bylo tvrdě oddřené až do konce. Díky za zápas, fajn start.
60:00
Komentář trenérky domácích (D.Steinbachová): Začátek vlažnější , trvalo než jsme se byly schopné dostat do tempa, poté střídající se lepší pasáže s horšími. Nejvíce nás trápí počet neproměněných šancí. Víme na čem máme makat a zítra jdeme s čistou hlavou se porvat o body. Díky soupeři za kvalitní zápas.
60:00
59:40
Rozehrávka na půlce Bohemky a Bohemka je v 6
59:10
Timeout FbŠ Bohemians
59:10
Timeout týmu FbŠ Bohemians, podaří se jim vymyslet něco co zajistí prodloužení?
58:00
Polovina přesilovky za námi a ostravské hráčky likvidují jednu šanci za druhou
57:08
Vyloučen hráč Sandra Kostková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
57:08
Ostrava špatně střídá a Bohemians začínají 3.přesilovku tohoto zápasu
55:34
Karolína Mezerová se snaží protlačit míček za záda Ostravy, ale nedaří se
54:03
Michaela Klvaňová se snaží dostat na polovinu Bohemky, přihrává, míček končí za mantinelem
52:53
Anežka Smočková bojuje u mantinelu a pokouší se zastavit Terezii Gálovou
50:51
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová, asistoval Terezie Gálová (4:5).
50:51
Karolína Bínová si proběhla dvě hráčky Bohemians a pátý gól Ostravy je na světě
49:55
Bínová dostává míček na druhé straně hřiště, ta ale střílí přímo do brankářky FBC
48:50
Radka Niemczyková je u míčku, vede si balónek a golfákem střílí v situaci dva na jednoho nad bránu Bohemky
48:32
Rozhodčí hlásí výhodu pro Bohemians, ve vteřině hru zastavují a k míčku se dostávají černozelené hráčky
43:50
I když je to 3. třetina, hra se odehrává v rychlejším tempu a vidíme rychlé přesuny ze strany na stranu
42:23
Trenér Ostravy upomíná své svěřenkyně, že takto hrát nelze, že je to mrtvé a je nutné zabrat. Něco podobného říkají i trenéři Bohemians svým hráčkám
41:23
Rychlý útok hráček Ostravy likviduje černozelená obrana
40:01
Rozhodčí začínají 3.třetinu a míček je na ostravské části, kde se ho ale rychle ujímají Bohemačky
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině FbŠ Bohemians x FBC ČPP Ostrava 6:6
40:00
38:36
Vyloučen hráč Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
38:36
Tak to se nám Kristýna Dvořáková moc na hřišti neohřála a jde si zase sednout, tentokrát za nesportovní chování. Vyřizovala si účty s Nikolou Pitákovou a jdou obě
37:55
Kačka Strnadová u mantinelu sražena. Trenéři z obou střídaček pokyvují hlavami, že tohle bylo asi na vyloučení
36:11
Vyloučen hráč Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:11
Tentokrát si zahraje přesilovku tým hostí FBC ČPP Ostrava za nedovolené vrážení v podání Kristýny Dvořákové
34:48
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Vendula Schindlerová, asistoval Terezie Šešulková (4:4).
34:48
Špatná koncentrace Bohemaček znamená opět srovnání stavu na 4:4
33:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Nela Kočvarová, asistoval Veronika Mandíková (4:3).
33:43
Kateřina Strnadová byla natlačena ostravskou hráčkou do jejich branky, v zápětí padá gól, rozhodčí opět svolávají koncilium, bude se jednat zda gól platí či ne
32:40
Míček těsně před svojí brankou zachytává na čepel Bára Šimůnková a probíhá s ním skoro celé hřiště
31:33
Lidija Luklynská dnes bojuje jak lev, to bude asi tím, že má dnes narozeniny - všechno nejlepší Lído
31:00
Hezčí byla, ale gól pro Bohemians nepřinesla
29:30
Druhá přesilovka Bohemians se zatím odehrává na polovině Ostravy, v lepším duchu než ta první
29:00
Vyloučen hráč Terezie Gálová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
28:17
Lidija Luklynská se dostává k míčku, je blokována při střele a rozhodčí zvedají ruku, Bohemians naskakuje do 6
26:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Bímová, asistoval Karolína Mezerová (3:3).
23:45
Hráčky v žlutomodrém asi o přestávce dostaly důrazné informace, protože hra je od nich také důraznější a o level lepší
21:53
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Blažková, asistoval Radka Niemczyková (2:3).
21:53
Netrvalo dlouho a stav se opět mění, tentokrát jdou do vedení ostravské hráčky
21:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Terezie Gálová (2:2).
21:28
Na začátku druhé třetiny je Ostrava úspěšnější a hráčka Natálie Hurníková stav srovnává. Natálie si bere míček, asi také premiéra v juniorském týmu
21:07
Rozehrávka Ostravy před brankou Bohemians je dobře zahraná na tři údery, nicméně míček letí nad
19:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Bímová, asistoval Emilie Skalíková (2:1).
19:10
Porada rozhodčích, nakonec gól uznávají - tým FbŠ Bohemians si zapisuje druhý gól
18:37
I na druhé straně, ale šance jsou, tentokrát Monika Benková předvedla nádherný zákrok proti ostravské hráčce
17:21
Druhá lajny Bohemky opět tlačí Ostravu, střílí - Nela Kočvarová, která má dnes v dresu juniorek premiéru, je tedy při chuti
15:55
Další šance Bohemians, která opět končí v rukách brankářky Ostravy
14:33
Obrovský závan před brankou Ostravy, Bohemačky střílí na několikrát, nakonec brankářka Hrišková dostává míček pod kontrolu, tady štěstí nechybělo
13:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Nela Kočvarová, asistoval Aneta Faltová (1:1).
13:01
Míček tentokrát přebírá na hokejku Aneta Faltová, posílá ho směrem k Nele Kočvarové a ta z dálky trefuje
12:35
Kateřina Strnadová běží sama na branku, tentokrát ale neproměňuje, jelikož dostává ránu do stehna, hra pokračuje
11:58
Ostravská Pitáková posílá míček směrem k bohemácké svatyni, ale obrana je ve střehu
10:16
Zuzana Tuncelová několikrát atakovaná hráčkami Ostravy, kterým se nelíbí, že se hra přerušuje
09:23
Nela Kočvarová vypíchla míček protihráčce Blažkové a zakládá na útok
07:06
Tak tato přesilovka nepatřila k těm vyvedeným, Bohemka v černozeleném se poměrně trápila a žlutomodrým dávala spoustu prostoru
05:06
Vyloučen hráč Nela Blažková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:06
Přesilovou hru si nyní vyzkouší tým domácích za hru vysokou holí Nely Blažkové
04:02
Tentokrát to zkouší tým FbŠ Bohemians konkrétně Lidija Luklynská, ale střela jde těsně vedle
02:17
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Klvaňová, asistoval Nikola Chalupová (0:1).
02:17
Máme tu rozvlněnou síťku v brance domácích, přihrávka Nikoly Chalupové zpoza branky a Michaela Klvaňová se nemýlí
00:41
První střídání na obou stranách, nastupují druhé lajny
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Terezie Gálová, Natálie Hurníková, Michaela Klvaňová, Vendula Schindlerová, Nikola Chalupová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Monika Benková; hráči v poli: Sofie Skalíková, Emilie Skalíková, Anežka Smočková, Karolína Mezerová, Veronika Bímová
00:00
Dobrý den, vítáme Vás v pražské hale Jedenáctka na 1.utkání 1. ligy juniorek mezi FbŠ Bohemians a FBC ČPP Ostrava. Přejeme Vám krásné sportovní zážitky.