2:1
4:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 9:1
1. Kristýna Jirásková, 9. Barbora Klinerová, 19. Hana Chaloupková, 34. Hana Chaloupková, 37. Monika Škorpová, 47. Adriana Hýsková, 52. Lucie Bohumínská, 54. Dominika Horáčková, 60. Dominika Horáčková - 24. Anna Žitná; rozhodčí: Marek Střída - Jan Brak; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Karolina Bačková 17 - Aneta Fryčová 42; po třetinách: 3:0, 2:1, 4:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostujícího týmu pana Pavla Fryče: Vstup do zápasu nám trval což bylo vidět na stavu 1.třetiny. Druhá třetina se nám podařila o poznání lépe. Komentář trenéra domácícho týmu pana Karla Štefka: Od začátku dobré tempo a chtění dávat góly, pak postupem hry bohužel střed hřiště prázdný a spousta chyb v obraně. Nejlepší třetí třetina. Střely na bránu: Chodov 15 BA 2, Střely celkem Chodov 51: BA 18
59:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Horáčková, asistoval Hana Chaloupková (9:1).
53:30
51:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lucie Bohumínská, asistoval Barbora Fáčková (7:1).
50:19
Timeout BLACK ANGELS
46:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Vendula Kolkusová (6:1).
40:00
40:00
39:59
střely na bránu: Chodov 20 BA 5
36:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Monika Škorpová, asistoval Lucie Bohumínská (5:1).
33:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Kristýna Jirásková (4:1).
28:28
Chodov na míčku a krásná situace končí spojnicí
23:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Anna Žitná, asistoval Aneta Fryčová (3:1).
13:49
Vyloučen hráč Dominika Horáčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:52
BA v pěti
10:30
BA ve veliké šanci
09:52
Vyloučen hráč Denisa Vachulová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
08:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Sabina Siňorová (2:0).
08:44
Klinerová sama před bránou a pohotovou dorážkou dává branku
06:40
oba týmy si pomalu vytvářejí zajímavé šance
00:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Jirásková, asistoval Dominika Horáčková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Aneta Fryčová; hráči v poli: Anna Staňková, Magdalena Folková, Veronika Říhová, Ema Košťálová, Lucie Svobodová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karolina Bačková; hráči v poli: Kristýna Jirásková, Sabina Siňorová, Adriana Hýsková, Lucie Bohumínská, Klára Pabiánová