0:1
1:5
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 3:6
10. Laura Vytrhlíková, 12. Laura Vytrhlíková, 60. Laura Vytrhlíková - 40. Andrea Břeská, 41. Monika Halamová, 43. Sabina Šnajberková, 45. Michaela Poláčková, 48. Kristýna Klecová, 52. Sabina Šnajberková; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 21 - Markéta Sládková 27; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:5;
60:00
Střely ve 3. třetině: Litvínov - 10, Kunratice - 12
60:00
Komentář vedoucího hostí Adama Štegla: První zápas v letošní sezóně po dlouhé pauze. Ze začátku lehce nervózní z naší strany. Nelehká první třetina, kterou jsme prohráli 2:0, ale od druhé třetiny se náš výkon postupně zlepšoval a ve třetí třetině jsme zvládli zápas otočit. Děkujeme soupeři za dobré a férové utkání, pořadatelům za pořádání.
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Ondráčka: Dokud jsme měli síly, dokázali jsme hrát aktivně a vytvářet si šance, navíc podporovaný výborným výkonem brankářky. Od druhé třetiny byl soupeř běhavější a zdatnější v kombinaci. První kočky (Tigers) jsme nezkrotili, zítra zkrotíme Panterky. Holkám pochvala za první dvě třetiny, soupeřkám gratulace.
60:00
59:58
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Leona Tancošová (3:6).
59:58
Očekávaný hattrick je tady! Laura potvrzuje včerejší formu a kompletuje
58:51
Weissová končí po mírném faulu na zemi. Po přerušení se ale zvedá a odchází na střídačku.
57:19
Tigers se snaží i ve svém oslabení získat míček a útočit.
56:29
Šalátová vystřelila poprvé v této přesilovce. Sládková má ale přehled a její střelu chytá
55:40
Vyloučen hráč Tereza Peková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
55:40
Peková sekala Vytrhlíkovou zezadu u mantinelu a končí na trestné lavici.
54:09
Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil Tereza Dvořáková.
53:50
Weissová se chtěla rozběhnout s míčkem vstříc bráně Sládkové, ale míček jí klouže z hole a končí u hostujících hráček
51:16
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Sabina Šnajberková, asistoval Andrea Břeská (2:6).
51:16
Opět gól od hostujících obránců z poloviny hřiště. Šnajberková se podruhé prosazuje.
49:09
Litvínov už se konečně po polovině třetiny dostává na delší dobu na hostující polovinu a ukazuje také svůj um
47:49
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Kristýna Klecová, asistoval Tereza Peková (2:5).
47:49
Krosová přihrávka přes půlku hřiště končí v síti domácích
46:29
Peková přestřeluje! Klecová jí přihrála na střed, ale Pekové přihrávka moc nesedla
45:09
Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil Laura Vytrhlíková.
45:09
Faul na Weissovou, na kterou bylo provedené sekání při samostatném útoku na Sládkovou končí trestním střílením
44:26
Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
44:26
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Michaela Poláčková, asistoval Andrea Balcárková (2:4).
44:26
Poláčková se prosazuje z poloviny hřiště a potvrzuje silnější roli v této třetině.
42:03
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Sabina Šnajberková, asistoval Monika Halamová (2:3).
42:03
Tým Tigers přišel do 3. třetiny o něco silnější a zatím očividně přehrávají Litvínov
40:33
Vyloučen hráč Natálie Panochová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
40:23
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Monika Halamová, asistoval Andrea Balcárková (2:2).
40:00
40:00
39:37
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Andrea Břeská, asistoval Andrea Balcárková (2:1).
37:24
Tým SK BIVOJKY LITVÍNOV hraje v plném počtu
36:24
Vyloučen hráč Kristýna Klecová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
36:24
Hra se opět vyrovnává a pokračuje 4 na 4
35:23
Vyloučen hráč Aneta Weissová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
35:23
Faul na Fialkovou, která končí na zemi, si odsedí Weissová
34:01
Opět Halamová v akci a snaží se prosadit sama. Švátorová je ale proti.
32:41
Z poloviny hřiště střílí Větrovská, jejíž přihrávku tečuje hrudníkem Jakešová a není vytvořena tedy nebezpečná situace pro Sládkovou
31:42
Litvínov se snaží útočit převážně z brejků, ale většinou vydřený balonek končí v rohu hostující týmu
30:20
Tancošová vedla míček těsně před svou bránou, který vypíchla Břeská. Švátorová je ale připravená a rychlý balonek chytá.
27:16
Vyloučen hráč Sabina Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
26:09
Šťástková střílí po nahrávce Bretschneiderové, ale Švátorová skvěle chytá a míček končí pod její kontrolou.
18:59
Krejčová skvěle přihrála z otočky na Rumlovou do útočného pásma. Ale Rumlové se nepodařilo zpracovat a míček končí pod kontrolou Tigers
18:05
2x dorážka na Švátorovou v podání Balcárkové a Halamové. Ani tolik nestačilo k proměnění gólu
15:50
Břeská se vytáhla z obranné poloviny ž před Švátorovou, ale v poslední chvíli jí míček bere Tancošová
14:56
Trestné střílení družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice neproměnil Andrea Břeská.
14:23
Vytrhlíková opět neskutečně! Zvrátila útok Balcárkové těsně na velkém brankovišti.
12:24
Sojková nedovoleně vrážela do Šalátové na pražské polovině v rohu. Sojkové se rozhodnutí o volném úderu Litvínova nelíbí a snaží se ho u rozhodčích zvrátit
11:05
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (2:0).
11:05
Vytrhlíková se zase blýskne! Včera na Poháru žen nastřílela hattrick a dnes už zase 2 góly! Jen tak dál
09:37
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Aneta Weissová (1:0).
09:12
Bartschová nyní vzala zodpovědnost na sebe a chtěla zakončit backhandem. Sládková měla skvěle nastavenou nohu a útok překazuje.
07:28
Halamová přestřeluje! Sama na středu nedokázala optimálně zpracovat přihrávku od Klecové a rozehrává Litvínov.
06:20
Bartchová sama útočí na Sládkovou, ale akci jí překazuje Halamová, která čistě bere míček z hole
05:37
Vyloučen hráč Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
04:28
Vyloučen hráč Kateřina Sojková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:28
Je tu první vyloučení zápasu. Po zákroku na Bartschovou u mantinelu je vyloučena Sojková.
02:53
Litvínovu se moc nedaří ohrozit svatyni Sládkové. Většinou jsou míčky odevzdávány na hokejky soupeřek.
01:12
Sojková chtěla přenést hru na bivojskou polovinu, ale přestřeluje mantinel a rozehrává z nebezpečné situace LItvínov
00:35
Začátek zápasu a máme tu první střelu na branku. Po nahrávce Balcárkové střílí z obrany Šnajberková. Švátorová ale tečuje a míček končí v outu.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Markéta Sládková; hráči v poli: Michaela Poláčková, Sabina Šnajberková, Monika Halamová, Andrea Břeská, Andrea Balcárková
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Natálie Větrovská, Tereza Šalátová, Laura Vytrhlíková, Leona Tancošová, Aneta Weissová