2:2
2:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - Wizards DDM Praha 10 6:4
13. Marek Weinelt, 16. Ondřej Hušek, 25. Jonáš Mědílek, 34. Ondřej Bachtík, 48. Jan Jirák, 60. Ondřej Bachtík - 17. Petr Krob, 23. Martin Lazárek, 40. Martin Lazárek, 60. Jakub Kerzel; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 33 - David Štěpán 33; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:1;
60:00
Střely po 3. třetině: d 7 h 8
60:00
Komentář trenéra domácích: O kousek lepší zápas, než minulý týden. Musíme dále pracovat a potvrdit 3 body. Díky soupeři a šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů: Bez komentáře
60:00
59:45
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Kerzel, asistoval Tomáš Navrátil (6:4).
59:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Ondřej Hušek (6:3).
58:33
Vyloučen hráč Jan Vašíček družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:00
Hřiště se stalo hádkovým bojištěm na chvíli ale už ne
52:07
nálada se přiostřuje
52:06
Vyloučen hráč Dan Kazda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:30
hrozný nervy
47:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Jirák, asistoval David Cejnar (5:3).
45:38
Vyloučen hráč Jakub Kerzel družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:21
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jakub Novák (4:3).
39:02
Oba týmy jedou na vysoké otáčky
37:04
Vyloučen hráč Vojtěch Mikoláš družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:49
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
24:38
Jirásek je invididuální pracant v útoku
24:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jonáš Mědílek bez asistence (3:2).
16:15
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Petr Krob bez asistence (2:1).
15:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Hušek, asistoval Jan Jirák (2:0).
12:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Weinelt, asistoval Jonáš Mědílek (1:0).