2:5
1:4
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Florbal TJ Kobylisy 7:12
5. Daniel Šterbák, 6. Marek Sluka, 8. Karel Horký, 12. Daniel Šterbák, 38. Daniel Šterbák, 39. Jakub Votava, 50. Matěj Kodl - 2. Jakub Zíka, 4. Vojtěch Press, 7. Matouš Neužil, 21. Matouš Neužil, 26. Ondřej Kočí, 33. Jan Hrdlička, 34. Ondřej Kočí, 35. Daniel Babilon, 54. Jan Hrdlička, 59. Jan Hrdlička, 60. Patrik Pavézka, 60. Tomáš Klouda; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; diváků: 101; zásahy brankářů: Martin Kohout 17 - Marek Paleček 26; po třetinách: 4:3, 2:5, 1:4;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 15; Florbal TJ Kobylisy 12
60:00
Lukáš Kobliha: V první třetině jsme po dvou rychlých gólech polevili a zbytečnými chybami pustili soupeře zpět do hry. Nedařila se nám rozehrávka a přechod do útoku. V e druhé třetině jsme ustálili výkon a 15 minut drželi balon a tvořili hru. Ve třetí třetině jsme vzhledem k fyzickým možnostem zatáhli hru a čekali na proti útok. Nš výkon rozhodně nebyl ideální a celý zápas ovlivnila naše i soupeřova nedisciplinovanost.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta : 1.část : Naivní hra z naší strany, vlažný přístup v druhé třetině nás stál body. Nedůraz v brankovišti, slabá koncovka na naší straně. Dnes nevyhrál lepší tým, ale agilní a hladový po gólech. Bohužel jsme nedokázali přepnout na vyšší level a Kobylisy odváží cenné tři body.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta : 2.část : Bohužel máme 0 bodů a jsme asi poslední. Nebudeme dělat závěry, mašina se pomalu rozjíždí a pěvně věříme, že tvrdá práce přinese ovoce. Mrzí nás prohra v domácím prostředí a před stovkou diváků. Gratulujeme hostům a děkujeme pořadatelům + všem v hale.
60:00
59:59
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Jan Hrdlička (7:12).
59:55
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Patrik Pavézka bez asistence (7:11).
59:34
Domácí tým se nevzdává a znovu zkouší hru v šesti.
59:03
Domácí tým má další rozehrávku pár metrů od brány.
58:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ondřej Kočí (7:10).
58:24
Kobylisy upevňují svoje vedení dalším gólem.
58:09
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
54:11
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
53:41
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Matouš Neužil (7:9).
52:48
Zápas se vyostřuje. Hra neprobíhá vůbec v klidném tempu. Hráči se rvou o míček hlava nehlava.
52:00
Domácí tým má rozehrávku pár metrů od brány. Uvidíme, jestli z toho něco bude.
49:09
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Karel Horký (7:8).
48:20
Poprvé za celý zápas má T.B.C. problém dostat na útočnou polovinu.
47:16
Kobylisy s přehledem přežili oslabení.
47:02
Domácímu týmu se nedaří vystřelit.
45:40
Přesilová hra je doprovázena velkým potleskem od diváků.
45:16
Vyloučen hráč Šimon Paldus družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
44:58
Domácí tým jde do šesti. Rozhodčí zvedl ruku a signalizuje vyloučení.
42:50
Hráči domácích ukazují, že nemají vůbec žádný problém přejít do útočného pásma.
40:55
Domácí tým zasypává Kobylisy slušnou dávnou střel. Gólman to nemá lehké.
40:19
Hned v úvodu domácí tým střílí na gólmana.
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 9 ; Florbal TJ Kobylisy 8
40:00
38:38
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Votava, asistoval Martin Kameš (6:8).
38:38
Jakubu Votavovi se povedlo z mínusového úhlu vstřelit gól. Dav fanoušků nevěřícně koukal.
37:28
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Daniel Riley (5:8).
36:03
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:02
Domácí fanoušci se snaží potleskem a skandováním povzbudit svůj tým.
34:42
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Daniel Babilon, asistoval Daniel Havlíček (4:8).
34:04
První šťastlivec se zlomenou hokejkou je dnes Jakub Uhřík.
33:09
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Patrik Pavézka (4:7).
32:38
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Jakub Zíka (4:6).
31:53
Po souboji v rohu se musela hra zastavit z důvodu prasklého míčku.
28:22
Hráč s číslem 15 Marek Sluka se pokusil překvapit gólmana rychlou střelou z otočky. Míček se do brány ale nakonec nedostal.
26:36
Domácí tým se nebojí hrát vytaženě. Obráncům Kobylis nedávají moc prostoru k rozehrávce.
25:22
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Dalibor Michálek (4:5).
24:08
Na polovině se odehrál velký šermířský souboj mezi hráči. Vítězem vybojovaného míčku se stal domácí tým.
23:25
Kobylisy zahrnují domácí tým salvou střel. Gólman nemá tuto třetinu lehkou.
22:00
Brankář domácích Martin Kohout předvedl skvělou akci. Konečkem svých prstů vyrazil míček za bránu, když ležel na zemi. Fanoušci ho za jeho zákrok odměnili potleskem.
20:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Jakub Zíka (4:4).
20:01
Úvodní buly ve druhé třetině vyhrál tým hostů.
20:01
Domácí tým dostal 2 minuty za pozdní příchod na druhou třetinu.
20:00
Vyloučen hráč Martin Eliáš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 9; Florbal TJ Kobylisy 8
20:00
19:55
Kobylisy se snažili do poslední chvíle dorovnat zápas. Nakonec se jim to, ale nepovedlo.
18:34
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:20
Domácí tým na rozdíl od hostů nemá problém se dostat do útočného pásma.
16:55
Domácí tým úspěšně ubránil první oslabení tohoto zápasu oslabení.
14:59
Domácí obránce s číslem 11 Tomáš Vlček se nebojí hrát tvrdou hru. V soubojích nemá konkurenci.
14:55
Vyloučen hráč Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
14:26
Hráč s číslem 3 Ondřej Kočí předvedl krásně mířenou střeli na bránu. Rychlá reakce brankáře mu ale jeho šanci překazila.
13:26
Hráč s číslem 13 Jakub Votava se pokusil překvapit brankáře rychlou střelou z poloviny. Míček se do brány, ale nakonec nedostal.
11:23
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Šterbák z trestného střílení (4:3).
11:23
Týmu Kobylisy se nedaří dostat na útočnou polovinu. Domácí obrana odvádí skvělou práci.
10:54
Domácímu týmu se nedaří střelit na bránu.
10:00
Hráč s číslem 88 Kodl Matěj, který byl před bránou, měl velikou šanci střelit další gól. Bohužel jeho střela minula bránu.
07:39
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Marek Sluka (3:3).
06:28
V zápase můžeme vidět mnoho drsných soubojů.
06:00
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil bez asistence (2:3).
05:30
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka, asistoval Matěj Kodl (2:2).
05:30
Na začátku utkání měl s přehledem navrch tým Kobylis. Postupně se, ale tým domácích dostává do tempa.
04:28
03:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Vojtěch Press, asistoval Jan Hrdlička (0:2).
01:38
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Jan Hrdlička (0:1).
00:01
Zahajovací buly v první třetině vyhrál tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Boris Nouzák, Daniel Babilon, Jan Hrdlička, Vojtěch Press, Jakub Zíka
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Karel Horký, Marek Sluka, Matěj Kodl
00:00
Po úvodním představení sponzorů, hráčů, trenérů a rozhodčích se obě line-up sestavy připravují k prvnímu buly.