3:1
1:0
Zlín Lions

Zlín Lions - FBC ORCA KRNOV 7:6p
2. Michael Kořének, 3. Michal Baroň, 36. Martin Janeček, 41. Jan Vondřejc, 46. Michal Baroň, 48. Jan Vondřejc, 64. Martin Janeček - 9. Ondřej Miškov, 17. Ondřej Miškov, 20. Ondřej Miškov, 31. Jaromír Filip, 34. Ondřej Miškov, 59. Jaromír Filip; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 36 - René Frydrych 52; po třetinách: 2:3, 1:2, 3:1, 1:0;
63:56
64:59
Střely v prodložení: Zlín- 6, Krnov- 5
64:59
Vyjádření trenéra domácích Miroslava Kořénka: Dneska se nám povedl vstup do zápasu, ale bohužel jsme ve 2.třetině přestali hrát, nepokryli jsme si střelce Krnova a soupeř otočil. Ve 3.třetině jsme museli dohánět a i přes to, že jsme otočili zápas, jsme ho ke konci neudrželi, prodloužení připomínalo spíš řeckořímský zápas. Děkujeme divákům za podporu, soupeřům děkujeme za zápas, přejeme šťastnou cestu domů a hodně zdraví.
64:59
Vyjádření trenéra hostů Štěpána Lhoťana: Z naší strany dobrý zápas, trošku zbytečně otevřená 3.třetina. S favoritem soutěže je bod dobrý, děkujeme soupeři za férové utkání a divákům za podporu.
63:56
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Michael Kořének (7:6).
62:12
Vyloučen hráč Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
60:00
60:00
Střely po 3.třetině: Zlín- 22, Krnov- 14
60:00
58:35
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (6:6).
58:05
Timeout FBC ORCA KRNOV
52:34
Vyloučen hráč Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
52:34
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
47:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Vondřejc, asistoval Matěj Koňařík (6:5).
45:34
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Miroslav Steiger (5:5).
40:53
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Vondřejc, asistoval Michael Kořének (4:5).
40:00
40:00
Střely po 2.třetině: Zlín- 13, Krnov- 10
40:00
35:32
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Jan Michálek (3:5).
33:12
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Filip Fňukal (2:5).
30:14
20:00
20:00
Střely po 1.třetině: Zlín- 18, Krnov- 13
20:00
19:52
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Filip Svoboda (2:3).
16:45
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov bez asistence (2:2).
08:33
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (2:1).
06:32
Vyloučen hráč Michal Samohýl družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování hokejky.
05:32
Vyloučen hráč Jan Michálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
05:32
Vyloučen hráč Štěpán Lhoťan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
02:04
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Pavel Malošík (2:0).
01:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michael Kořének, asistoval Matěj Koňařík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Filip Fňukal, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Filip Svoboda
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Miroslav Steiger; hráči v poli: Filip Horník, Jan Michálek, Pavel Malošík, Jakub Žáček, Michal Baroň