2:3
1:3
- : -

FBC Spartak Kaplice - FK Slovan J.Hradec 3:7
30. Daniel Sedlák, 35. Petr Dreiling, 51. Tomáš Kadlec - 16. Ondřej Stloukal, 28. Jakub Tejnor, 29. Jakub Tejnor, 39. Marcel Šuranský, 41. Michal Hřebíček, 51. Michal Hřebíček, 59. Jakub Tejnor; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 26 - Petr Toman 28; po třetinách: 0:1, 2:3, 1:3;
60:00
Rozhovor s trenérem hostujícího týmu: Jsme rádi za výhru a 3 body, dobrý vstup do sezony potvrzen. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu!
60:00
Rozhovor s trenérem domácího týmu : i ve druhém utkání se pro náš za pochodu se tvořící tým ukázala realita kvality nové soutěže a síly soupeřů. Každé utkání pro nás je a bude sbíráním zkušeností a cenným učebním materiálem pro naší práci. Té nás čeká opravdu hodně. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
58:40
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Ondřej Šimek (3:7).
50:49
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Jakub Jirkal (3:6).
50:43
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Marcel Šuranský (2:6).
40:24
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Ondřej Stloukal (2:5).
40:00
40:00
38:39
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Michal Hřebíček (2:4).
35:30
Vyloučen hráč Lukáš Rada družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:09
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Dreiling, asistoval Tomáš Kadlec (2:3).
29:10
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Daniel Sedlák z trestného střílení (1:3).
28:11
27:31
27:28
Vyloučen hráč Petr Dreiling družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
16:53
Vyloučen hráč Jan Pech družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
15:30
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Stloukal, asistoval Ondřej Šimek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Michal Hřebíček, Marcel Šuranský, Vojtěch Koutný
00:00
Line-up domácích FBC Spartak Kaplice: brankář: Dominik Štěpánek; hráči v poli: Leopold Opelka, Antonín Ballák, Jan Sedláček, Tomáš Kadlec, Jakub Jirkal